Prijava

Definitivno Stefan, nema razloga da obrazlažem.

Prozivanje Kostića će pre biti šlihtanje, jer je domino efekat mase.
Sad ćemo da prdimo po njemu, jer je to maltene prešlo u konvenciju.
Aj neko drugi da bude mudo, pa da se zameri svima jer moderiše sajtom najbolje što ume.
Lako je ići niz dlaku.

Faco, a ti stvarno misliš da će nešto odavde uticati na razmodovanje bilo kog moda?

A što se tiče Kostića, mislim da njega baš ne treba razmodovati ... Ođe provede po čitavu noć/dan, aktivan je ... Moje mišljenje ...

Prozivanje Kostića će pre biti šlihtanje, jer je domino efekat mase.
Sad ćemo da prdimo po njemu, jer je to maltene prešlo u konvenciju.
Aj neko drugi da bude mudo, pa da se zameri svima jer moderiše sajtom najbolje što ume.
Lako je ići niz dlaku.

Faco, a ti stvarno misliš da će nešto odavde uticati na razmodovanje bilo kog moda?

Наравно да неће. И модератори врло слабо могу да утичу на Каизена кад је избор модова у питању, а камоли обично чланство.

Иначе, не капирам што је Костић проблем. Он је вероватно један од најбољих 5 модова икада, у рангу са Лулијем и Пекијем, ту негде.

Faco, a ti stvarno misliš da će nešto odavde uticati na razmodovanje bilo kog moda?

Сви знамо да за такав сценарио шансе нису огромне, али оне постоје.
И понављам, успут се мало зајебавамо.
Само, сви су нешто озбиљни вечерас :) Једино душан1001 није изд'о.

Prozivanje Kostića će pre biti šlihtanje, jer je domino efekat mase.
Sad ćemo da prdimo po njemu, jer je to maltene prešlo u konvenciju.
Aj neko drugi da bude mudo, pa da se zameri svima jer moderiše sajtom najbolje što ume.
Lako je ići niz dlaku.

+1

Само, сви су нешто озбиљни вечерас :) Једино душан1001 није изд'о.

Па каце бојимо бана :(((
Дошо поп да ми свети водицу данас и дао ми кадионицу да окадим све собе, окадио сам и комп док је на њему била вукајлија. Окађени сте :)
Ај ко да глас народа ко јебе :Д

Ja sam za to da se Ciplenok razmoduje.

Само, сви су нешто озбиљни вечерас

jebemliga ova tema nikako nije mogla da bude sprdnja od pocetka do kraja

Prozivanje Kostića će pre biti šlihtanje, jer je domino efekat mase.
Sad ćemo da prdimo po njemu, jer je to maltene prešlo u konvenciju.
Aj neko drugi da bude mudo, pa da se zameri svima jer moderiše sajtom najbolje što ume.
Lako je ići niz dlaku.

sto se ne zapitas zasto je to tako? zasto bas Kostic? sto se od pocetka nisu Smaretu nameracili, ili nekom drugom? nego bas njemu, mukici....

Ево сад рецимо ситуација гдје Џими и ја имамо мало различита мишљења. Зар нећете то искритиковати? :) Немој да морам извачити из вас...

успут се мало зајебавамо.

Tako i redovni autori, malo se zajebavaju pa budu banovani... Ništa novo

EDIT:
Teme napisane govornim jezikom budu zaključane a učesnici banovani
Teme napisane manje korišćenim rečima i još glupljom svrhom budu u aktuelnim dosta dugo. Nije bitno što autor otvara temu sa glupim pitanjem a kasnije kada dobije odgovor kakav mu neodgovara onda se prepucava i dobijemo temu - DOĐITE DA VIDITE MOJ POGLED NA SVET AKO SE RAZLIKUJE OD VAŠEG ONDA STE RETARDI, HVALA.

Дошо поп да ми свети водицу данас и дао ми кадионицу да окадим све собе, окадио сам и комп док је на њему била вукајлија. Окађени сте :)
Ај ко да глас народа ко јебе :Д

Можда је неки зајебан дежа-ву посреди, ал' мени се чини да је код тебе поп сваки дан у кући.

Nemam ništa lično protiv nje, ali gledajući logično prva na tom potencijalnom spisku je Marijana P, koja je svakih nedelju dana aktivna po dva sata.

Ne razumem zašto ste svi kivni na Stefana za mene je on car... Ništa vi niste videli stavite mene za moda na dan ili dva i pravićete Stefana od blata, dobar je on...

А зашто модови не гласају и дају своје мишљење кога би требало размодовати, м?

jebemliga, dobro rade svoj poso valjda svi,esad ko je zašta zadužen pojma neam. zameram vam samo prestrog kriterijum za banovanje, jbg, prećerujete nekad, tipa spem na forumu i ŠIFT ON na četu (samo pičke kepsuju,lolo)
i zašto se zaključavaju teme koe su igrama jebovas a?
EDIT: i ovo

Zasto su autoru Da objasnim obrisane defke od prosle (ili predprosle) godine ?
I jos masa odličnih autora odlazi jer moderaotori nemaju poštovanja prema njihovom radu, koji je uglavnom bolji od moderatorskih defki ili postera.
Sad možda je njima sajt dopizdio pa traže razlog da ga napuste, ne znam šta je po sredi ili četvrtku ali mi je to čudno i žao mi je jer nisam naišao na neke dobre autore i nove naraštaje koji su se registrovali u 2012'toj

sanšajn 's post

Ево сад рецимо ситуација гдје Џими и ја имамо мало различита мишљења. Зар нећете то искритиковати? :) Немој да морам извачити из вас...

a koji je od vas dvojice sad dobar a koji loš policajac, čisto da znam da se ne zeznem?

Ne znam ko je taj mod, ili modovi ali ne bih ga razmodovao nego samo postavio tanjepi
Zasto su autoru Da objasnim obrisane defke od prosle (ili predprosle) godine ?
I jos masa odličnih autora odlazi jer moderaotori nemaju poštovanja prema njihovom radu, koji je uglavnom bolji od moderatorskih defki ili postera.
Sad možda je njima sajt dopizdio pa traže razlog da ga napuste, ne znam šta je po sredi ili četvrtku ali mi je to čudno i žao mi je jer nisam naišao na neke dobre autore i nove naraštaje koji su se registrovali u 2012'toj.