Prijava

Можда је неки зајебан дежа-ву посреди, ал' мени се чини да је код тебе поп сваки дан у кући.

Лош ти дежа-ву, повезо си са оним ациним на чету неки дан кад смо псовали :)
Дошо данас да свети водицу и дао сам му 5 марака из свог џепа. ФАК ЈЕА!

Zasto su autoru Da objasnim obrisane defke od prosle (ili predprosle) godine ?

У праву је , што ?

Пеки д џем
А зашто модови не гласају и дају своје мишљење кога би требало размодовати, м?

jer ce onda da ispadne da se svadjaju u javnosti i Sticko ce da potrci na mod forum i da tamo histerise, i neko ce bas da dobije razmod. ponovo....

URRAD ZA ADMINA!

žao mi je jer nisam naišao na neke dobre autore i nove naraštaje koji su se registrovali u 2012'toj.

Ne gubi nadu, još je mlado novo leto.

Neko lepo reče - ZAŠTO SE NA SMARETA NIKO NE ŽALI? To je pitanje i odgovor na ovu temu.

žao mi je jer nisam naišao na neke dobre autore i nove naraštaje koji su se registrovali u 2012'toj.

http://vukajlija.com/recnik/autori/199440

ako nije dupli....

Овако нешто би могло једино да заживи ако би се гласало анонимно, тешко да ће се неко замерити модовима иу разлога што ви бирате одабране а то је овде светиња.

Што се мог скромног мишљења тиче, први мод на листи је Лули, понаша се бахато, непримерено и мислим да ће на дуже стазе то штетити сајту, а ако то овде неће нико споменути...начуо сам да је доста људи не воли.

Други мод, против ког немам ништа да замерим у понашању је Урад, али то у делу одабира постера..не мислим да је мој укус најбољи али на постерима које он одабере има највише пљувања сајта и квалитета одабраног постера.

А Костић можда својим понашањем иде на живце већини али као мод мислим да ради добар посао.

Ја очекивао неко међусобно бацање гована, кад оно, нико ником ни мајку да опсује. Смлачили сте се, људи. Ајд направите неку фрку да не испадне да сам улудо пекао кокице.

Tako i redovni autori, malo se zajebavaju pa budu banovani... Ništa novo

Па ево, на првој страници теме зајебавају се: Деветар, Шерлок, Коматоз и Душан. И није нико банован. Осим ''Дорин В.'' чија је зајебанција тотални офф.

Зашто не спамујете са сврхом, децхои? Данашњи спам је њесра. Рецимо, док Смаре и ја нисмо били модови квалитетно смо се зајебавали кроз спам, и свјесно то радили. Наравно не пречесто да не правимо пометњу. И добијемо по три заслужена дана одмора и не кајемо се. Квалитетан спам, те срећа добитника банане је био саставни дио сајта, а тога ових дана нема. Штета.

I jos masa odličnih autora odlazi jer moderaotori nemaju poštovanja prema njihovom radu,

Koji to autori odlaze? Daj imena, linkove do njihovih profila.

Ovo za brisanje definicija ne mogu da ti odgovorim, jer ih nisam ja brisao. A, ta autorka i nema puno definicija na groblju. 399 "živih" i 133 "sa'ranjenih" nije uopšte loš odnos.

Komšo, jedna definicija od prošle godine mu je obrisana jer postoji gotovo ista definicija starija, to sam i na četu linkovao, ukupno 2 definicije su mu obrisane. Ako je to razlog da histeriše onda jbg.
Ljudi, ovdje jedino možete ban dobiti za spem teme, a za kritiku ili tome nešto slično vas niko neće banovati, opustite se.

sto se ne zapitas zasto je to tako? zasto bas Kostic? sto se od pocetka nisu Smaretu nameracili, ili nekom drugom? nego bas njemu, mukici...

Braćala, uvek je postojao i uvek će postojati mod, koji će morati da uvodi disciplinu. A njega niko neće gotiviti. Kada bi svi modovi dopuštali bahanalije, pola autora bi zapalilo.
Razlika je samo u karakteru omraženog pandur-moda.
Kostić je tu eksplicitniji i trpi prozivke i pretnje da bi pomogao sajtu. Šupičkumaterinu i sajt i sve.
Mogao bi da popusti stegu, tu se slažem.
Ali me nervira taj pičkarski konformizam.

Зашто не спамујете са сврхом, децхои? Данашњи спам је њесра. Рецимо, док Смаре и ја нисмо били модови квалитетно смо се зајебавали кроз спам, и свјесно то радили. Наравно не пречесто да не правимо пометњу. И добијемо по три заслужена дана одмора и не кајемо се. Квалитетан спам, те срећа добитника банане је био саставни дио сајта, а тога ових дана нема. Штета.

koji lol

Neko lepo reče - ZAŠTO SE NA SMARETA NIKO NE ŽALI? To je pitanje i odgovor na ovu temu.

Реално , по мом мишљењу најбољи мод. Зајебава се ал' у границама , строг је ал' у границама и добро обавља свој посао. Није што је Црногорац ал' га искрено највише готивим од свих модова , против Стићка немам ништа против. И он добро обавља свој постао , јесте да прећерује са оним његовим чувеним "ај ем со осм" ставом ал' јебаји га , сви имамо своје особине.

А Костић можда својим понашањем иде на живце већини али као мод мислим да ради добар посао.

+1

žao mi je jer nisam naišao na neke dobre autore i nove naraštaje koji su se registrovali u 2012'toj.

Биће , биће.
:)

I jos masa odličnih autora odlazi jer moderaotori nemaju poštovanja prema njihovom radu,

Ево једно мало даире за све који одлазе са сајта, јер модови немају поштовања према њиховом ''раду'':

http://mypetjawa.mu.nu/archives/Steve%20Buscemi%20smallest%20violin.gif

Šanzamm
Braćala, uvek je postojao i uvek će postojati mod, koji će morati da uvodi disciplinu. A njega niko neće gotiviti.

Ne mora da znači, na primer, Peki d džem je jedan od modova koji je itekako uvodio disciplinu, neprestano brisao i banovao, ali je bio mnogo ljudima gotivniji od Kostića.

Braćala, uvek je postojao i uvek će postojati mod, koji će morati da uvodi disciplinu. A njega niko neće gotiviti. Kada bi svi modovi dopuštali bahanalije, pola autora bi zapalilo.
Ralika je samo u karakteru omraženog pandur-moda.
Kostić je tu eksplicitniji i trpi prozivke i pretnje da bi pomogao sajtu. Šupičkumaterinu i sajt i sve.
Mogao bi da popusti stegu, tu se slažem.
Ali me nervira taj pičkarski konformizam.

smoricu sam sebe ponavljanjem ali do kurca.
lik sredjuje forum. forum jebotebog! jasta da trebaju banovi za spem, onaj smaracki i neprestani, jasta da treba za uvrede i kojekakve pizde materine, ali jebote dize se frka oko podforuma u kojem je otvorena tema!
disciplina? kurac disciplina, meni to smrdi na ludilo....

koji lol

True story :)
Големији је овај Џимијев лол изнад :))

Ne mora da znači, na primer, Peki d džem je jedan od modova koji je itekako uvodio disciplinu, neprestano brisao i banovao, ali je bio mnogo ljudima gotivniji od Kostića.

Razlika je samo u karakteru omraženog pandur-moda.

Ne mora da znači, na primer, Peki d džem je jedan od modova koji je itekako uvodio disciplinu, neprestano brisao i banovao, ali je bio mnogo ljudima gotivniji od Kostića.

Пекић , децхко. Ајде сад искрено реци шта имаш против Стићка , па ова тема је и немијењена томе.
Брате и мени се реално по ђоковићу шета онај фегет са жутом косицом што га држи на главатару , ствари које избацује на фејсу ми се још фише шетају по курчини , а тек да не помињем чињеницу да слика свој одраз у огледалу... Али реално добар је модератор , види се да није лоша особа такођер. Највише је на сајту од свих осталих модераотора , можда се мало уживио али добро обавља свој посао. Реално.