Prijava

za comatose:
Cist primer prodaje duse je npr Rihanna, od albuma Good girl gone bad(sto i samo ime kaze) prodala je dusu i povinovala se illuminatima i djavolu, a za uzvrat dobila vrtoglavu slavu ( A pre toga je bila samo veseli devojcurak sa veselim pesmicama bez simbolizma u spotovina)

Никад не бих могао да пишем левом руком.

Да навијам за мртви партизан.

Да навијам за мртви партизан.

Опааа, имамо навијачиња лололол

Никад не бих могао да пишем левом руком.

Ja pišem levom rukom. :)

Ja pišem levom rukom. :)

Damn it! Онда ти не можеш десном :)

Damn it! Онда ти не можеш десном :)

Ja kad napišem desnom, opet izgleda bolje nego kad moj desnoruki brat piše. lololo
Ozbiljno, mogu sa obe ruke da pišem, ali bolje sa levom. :)

Ozbiljno, mogu sa obe ruke da pišem, ali bolje sa levom. :)

Гледао сам једном на ТВу, нека жена пише обема рукама одједном. Тако саставља неке реченице. Свака јој част...

Ja odjednom ne mogu ja mislim. Nisam probala. :)

Све може кад се увежба... Није лако.

Да кинем отворених очију.

Dobra tema..elem, ne bih mogla da jebem..nekako neam muda za to lololol

Tračica
Dobra tema..elem, ne bih mogla da jebem..nekako neam muda za to lololol

Хахахахах јак пример :)

Cist primer prodaje duse je npr Rihanna, od albuma Good girl gone bad(sto i samo ime kaze) prodala je dusu i povinovala se illuminatima i djavolu, a za uzvrat dobila vrtoglavu slavu ( A pre toga je bila samo veseli devojcurak sa veselim pesmicama bez simbolizma u spotovina)

Стани, како се сконтала с шаволом? Где може да се прода душа, неко откупно место, нешто и за какве паре отприлике? Ја нпр. не бих могао да јебем јежа у леђа за било какве паре.

Ја нпр. не бих могао да јебем јежа у леђа за било какве паре.

А од напред?

Уколико бих лоцирао вулву, да. Колико нудиш?

Ух, ух... Она је дислоцирана још одавно. Нико није видео јежици чку!

Ne bih mogao da jednu jebem, a da mi ga druga puši istovremeno.

Никад не бих платио за секс - ни кад би мени послије тога вишеструко платили. Гаде ми се људи који се хвалишу својим "подвизима" те врсте, јер се углавном ради о тешком бездушном олошу. Ове изгубљене, што никад нису туцали нешто донекле могу да разумјем, да им се и та опција врзма по глави, као посљедња варијанта...