Prijava

brate, muss je ladno mod! ja sam totalno zaboravila na tebe!

Znaci dobro mi ide!

taj rad! dakle, imamo odgovor:

Savršen moderator?
Musssashe

А најљепши? :/

e sad jebiga,ne oftopikuj, mora nova tema za to! :)

Мени је газда река' како и што, ко му се успротиви, добије бан! :)

Surovi, kad bi imao sise.

Не може да се каже савршен модератор, је те две речи не могу да стоје једна поред друге. Мора бар да буде пола текста размака између њих. Ил си савршен

ил си модератор;)

Реално Смарко, ви Црногорци нисте прављени да би вас неко волео. Прављени сте да будете директори и држите ноге на "сто". Елем, стварно су смориле ове теме.

E da, sad se sjetih. Zmia je bila dobar moderator.

На прошлој теми ми бановасте три налога као и већину нас који смо учествовали.
Зато је ова тема идеална да у суперлативу кажем шта имам.

Савршен модератор звучи једнако глупо као и савршен политичар.

НАЈВАЖНИЈЕ је да буде добар аутор, јесте то субјектвино али сви знамо ко је добар а ко не. Искрено, за неке се чудом чудим како су постали модови, а онда такви одабирају по свом укусу и оде све у .....

Друго, превише је бахатости, Мод треба бити умерен, да поставља пример новијим ауторима, а углавном се све своди на неко издркавање најниже врсте.

Да се не вади реченицом "Ја ово радим волонтеркси", па и мој брат волонтира у болници али му не дозвољавају да се иживљава над пацијентима и да руши болницу, него се знају правила.

Савршен мод би требало да се размодује ако пар пута понови неку грешку која иде на штету сајта, а не да га оставе на слободи као што су оног педофила силоватеља из Футога, па напао још деце, опасне су то ствари.

počelo je sve da se vrti oko moderatora. smorili ste i omašili suštinu sajta. gde je zabava?

taj rad! dakle, imamo odgovor:

Savršen moderator?
Musssashe

Слажем се!

1. Savršen moderator mora biti seljak čojek, onako da te odjebe čim pisneš. Nema rasprave.

Banalan primjer:

"Sto si mi objiso defku kmeeeeeeee??"
- "Se t'eraš u kurac krasni, derište je'no, MRŠ PO MLIJEKO!"

2. Mora puno čitati, više od nas ostalih. Zyclon tu objašnjava posao.

3. Mora znati da postoji i druga vrsta humora od onog koji on poznaje, tj. ako njemu nije smiješno/zanimljivo, možda jest većini (ovdje aludiram da ako na prvi pogled neka defka nije OK, da ne brišu odmah, nego da vide kako narod reagira, jer je bilo slučajeva da nedefinisani pojmovi idu u smeće, a defka u plusu).

4. Šta ima, kako je?

5. Mora biti često online. Ima modova kojih nema po 2-3-15-15 dana. Bolje da se umoduje par novih ljudi, provjerenih autora (Agilni, Kurajber, Luks, Predražinjo, Penzioner, ...)

Taj neki raduljica...

Samo mrtav moderator je dobar moderator. Šala mala.

Otprilike ovo što je Škampi reko bi bilo ok.

Ovakve teme će se otvarati stalno, sve dok se svima ne ogadi razglabanje o moderatorima.
To nam je ideja. :-)

Ni balegaru nikada ne dosadi da kotrljo gomno.
Tako cemo i mi...
Da rolamo
i rolamo
i rolamo
i rolamo...
http://www.zvrk.rs/Zanimljivosti/Priroda/balegar/balegar.jpg

Svaki moderator mora da sluzi za primer i da moze da objasni nekome nesto sto ne zna a ne da imamo primer kao neki dan kada sam morao moderatoru da objasnjavam sta je pudlica a sta pekinezer i na kraju kada nije skontao - BAN.
Tako su mnogi umovi tokom istorije stradali jer ih nisu razumeli.
Dosadice vam ove teme, kad-tad!

Да се не вади реченицом "Ја ово радим волонтеркси"

Не модеришу они за џабе, откуд ти то? лоло

Kurd
Ovakve teme će se otvarati stalno, sve dok se svima ne ogadi razglabanje o moderatorima.
To nam je ideja. :-)

sve je to fino, ali ja kad bi otvorio slicnu temu popio bi ban. sto nije fino.

Мора да брише дефиниције познатих и непознатих аутора са истим еланом. То нико не ради. Али буквално нико.
Кад се извали да је нешто плагијат, брише се истог момента. А не да, ако је то неки новајлија писао, рокне му се трајни бан, а, ако је то писао неки познати аутор, њему се остави у животу, и још добије похвалу приде.
Небитно да ли је реч о првом на листи, или седамстотринаестом. Без оних двоструких аршина кураца палаца, како год да их зовете, а тога је сајт препун.