Prijava

Nou ofens, ali oklen ubosni kompjuteri? :D Ma brate, ovo je baš reprezentativan primer u pm. Svaka čast, stvarno bih voleo da je što više ovakvih primera, ali to nije realan odraz stanja.

Ju! Jadan dečko, nije mu lako, sigurno.
Otišla sam da preskačem lastiš ispred zgrade, ako neko pita.

Nije loše da budeš vloger ako imaš šta da kažeš i generalno si interesantan. Ona, na primer, je meni fenomenalna, redovno gledam njene snimke i plačem od smeha.

Međutim, ako si kao, recimo, ovaj, onda ti nema spasa.

Brate, koliko je danas klinaca napolju a koliko u kući, aj mi reci? Ali baš klinaca, ne ono magaraca od jedno 18 godina? A ti koji ne bi izlazili svejedno, jebiga, imaju neki opasan problem. Verovatno su im roditelji psihopate ili taj neki fazon.

Јебемлига, можда грешим, али мој је утисак да нема мање клинаца напољу него кад сам ја био клинац. Можда једино на кошаркашким теренима. Иначе их има. Евентуално смањење броја клинаца на улицама и на игралиштима бих могао да правдам тиме што је деведесетих опао природни прираштај у односу на седамдесете и осамдесете кад смо ми рођени.

Што се тиче наших влогера...

http://www.youtube.com/watch?v=A7Jrp57FHpE

Ima manje klinaca napolju, to je činjenica. Po ceo dan su na fejsu i ne rade ništa pametno na netu. Izlaze samo noću da se opijaju. Takav je slučaj kod klinaca ovde. Tek poneki put, par puta mesečno, odu na fucu ili basket.

Isto, recimo, sada je bila zima. I svaku noć se deca do 12 uveče sankaju i super se provode. Međutim, poslednje 2 godine - ništa. Ogroman sneg stajao, fenomenalno za sankanje, ali nijednog deteta na vidiku.

To je demokratija, sloboda javnog izražavanja.Ne bi volio da živim u državi gdje je to zabranjeno.

Donekle se slažem.Svakako ne možeš zabraniti ljudima da vloguju al u prvom postu sam spomenuo decu pre svega koji na ovaj način pokušavaju da postanu poznati i sve više se ukopavaju u svet interneta a niko me ne može ubediti da neko koga je odgojio internet može da postane normalan kad poraste.Budimo realni 90% klinaca oće da postanu poznati kad porastu.
Ovo opet donosi potpuno novu pojavu nije više reč ni o pokušaju humora nego je sasvim normalno da delite svoje privatne probleme sa internet svetom.Internet postaje roditelj.

мој је утисак да нема мање клинаца напољу него кад сам ја био клинац. Можда једино на кошаркашким теренима. Иначе их има. Евентуално смањење броја клинаца на улицама и на игралиштима бих могао да правдам тиме што је деведесетих опао природни прираштај у односу на седамдесете и осамдесете кад смо ми рођени.

Možda u Beogradu al ja sam recimo iz jednog mesta blizu novog sada i veruj mi ne pamtim kad sam video na ulici bar 3 klinca da pikaju loptu.
Eto vidiš Jovičiću na internetu smo počeli da gledamo i kako se deca igraju :)

Nisam čitao temu, samo uvodni post. Biću kratak.
Među stranima ima par koji su mi interesantni, ali su većina sranje i prenaglašeni.
Ovi naši su krenuli tim putem, ne volim kad podriguju, prde, viču i prave neartikulisane zvukove, smeta mi i to nije duhovito, čak dobijem poriv da ih zadavim.
Sve u svemu, kada je neko dobar satiričar i ume to da iznese stvarno ispada vrhunski, sve ostalo ide u minus.

JEDAN JE GROZDIC DENI, GROZDIC DENIIIII!!

ne znam za ostale pacijente, gastoza sam vido par klipova i smrklo mi se, tako da mogu mislit kakvi su ostali

Док други само причају, Јовичић доказује. Црно на бело. Цар. :)

@dusan1001 Депресивно место близу Новог Сада без деце ? Бачка Паланка можда ?
Није толико критично колико мислите , има деце на теренима а има их и на фејсу ...нека свако ради шта хоће.А ове квази покушаје влога забранити.Гастоз је имбецилчина али једном сам се насмејао на његовом клипу...једном.

Budimo realni 90% klinaca oće da postanu poznati kad porastu.

Будимо реални, и ја сам желела да будем позната кад сам била клинка. А онда сам порасла.

Не мора да значи да је свако дете испод 16 година дебил. Колико овај Гастоз лик има година? 16? Не бих рекла.

Eee, a nekada se znalo, ako oćeš da čuješ ovakve stvari samo obrneš par krugova dvojkom. Ući će bar jedan da priča punom tramvaju šta mu je na umu, ako češće obilazi jednu liniju ili lokaciju zna da postane i poznat.

Ne treba razdvajati blogere i vlogere, protestujem zbog naziva teme. JE PROTESTE!
1% b/vlogera ume da kaze nesto pametno ili smesno, i to prevashodno motivisani potrebom da zabave sebe, a ne druge. Recenzije igara ili muzike nikako ne bih smatrao blogom, pa cak i kad se tako zovu.

Ostali su naravno gomila nezanimljivih i jurodivih mediokriteta koji misle da je internet sansa da dokazu da su kreativni/pametni/duhoviti/whatever - sto je za njih naravno mission impossible.

Jos nisam upoznao pametnog coveka koji ima svoj blog.

Evo jedan ilustrativan primer, cik pogodite da li spada u onaj 1%

http://stefankostic.blog.com/

И да, још једна ствар. Зар ви стварно мислите да сте толико паметнији и богомдани јер сте првих десет до петнаест година живота живели без интернета?

Па сви сте ви вечери проводили залепљени за ТВ-пријемник. Мислите да вама није мозак испран? Мислите да сте се надисали свежијег ваздуха од данашње омладине?

nem0
И да, још једна ствар. Зар ви стварно мислите да сте толико паметнији и богомдани јер сте првих десет до петнаест година живота живели без интернета?

Па сви сте ви вечери проводили залепљени за ТВ-пријемник. Мислите да вама није мозак испран? Мислите да сте се надисали свежијег ваздуха од данашње омладине?

ja sam do 14. godine zivio ispod lokalnog mosta, gledali smo svake noci u polomljeni lavor koji je rijeka nanijela u nase dvoriste a svijezeg vazduha je bilo kolko os, jer nam je krov redovno nosila februarska poplava.....

И да, још једна ствар. Зар ви стварно мислите да сте толико паметнији и богомдани јер сте првих десет до петнаест година живота живели без интернета?

Па сви сте ви вечери проводили залепљени за ТВ-пријемник. Мислите да вама није мозак испран? Мислите да сте се надисали свежијег ваздуха од данашње омладине?

Pa sad ima jedna razlika.Tv ne priča,penzioneri pričaju sa njim al on ne priča sa penzionerima.Internet i vlogeraj je jedna druga vrsta tehničkog dostignuća gde korisnici međusobno komuniciraju.Tako da ne bih da poredim tv i net.Tv ima čak i crtu lajv druženja jel nikad niste gledali utakmicu sa društvom preko tv-a.Osim toga retko ko je kao dete provodio više od 3 sata ispred tv-a jer nema tolko programa za decu (tada nije bilo doduše) neće dete da gleda skupštinu sigurno(osim ako nisi milica iz otvorenih vrata lolo).
EDIT
Protić je dobar al takvih ima 1%

Мени је овај био занимљив, нарочито с причама о бендовима- некако се поклопило моје мишљење и његово на неколико места:
http://www.youtube.com/watch?v=05Vs1vU7kcw