Prijava

Odinovo prokletstvo. Taj Thorgaj jedini kurac od toga da sam igro, pa zato reko.

Gazimudo

Aj predlozite neku hidden objects igru,al da ne bude 100% hidden object nego da ima i neke mozgalice, trazenje objekata je najmanje zanimljivo :D

Evo, još jedan serijal sa bigfiša koji nije samo "traži skriveni objekat na slici":

1. Drawn: Trail of Shadows
2. Drawn: The Painted Tower
3. Drawn: Dark Flight

BTW, ako neko ima problema sa produžavanjem trial perioda bilo koje bigfiš igre, da se tako neduhovito izrazim, neka se javne na PVT. :)

^ Ma ne skidajte sa bigfisha, samo ukucajte na torretnu ime igre i VOILA :D

Hvala Simo.
Inace ja sinoc poceo da igram 13th Skull. Nije losa,mada pise sta sve trea da uradis. Ne deluje mnogo tesko.
Mozgalice i nisu toliko teske,al ajde da ne kazem da je laka igra posto sam igrao svega cuku ipo.

Najbolje igrice koje sam ja odigrala

Dream Chronicles
Dream Chronicles ™ 2: The Eternal Maze
Dream Chronicles : The Book of Water
Dream Chronicles: Book of Air
Dream Chronicles: The Chosen Child

Ja već preš'o Dracula: Love Kills priča je nedosledna i apsolutno netačna, ali je zanimljva... Čak se i pojavljuje Miloš Obilić, kao osnivač Reda Zmajeva, koji je po jednoj priči u igri poginuo 1411. po drugoj priči 1389. a po trećoj priči osvajao je Severnu Ameriku i poginuo 1554. i sahranjen je u Londonu, pored svog brata Radomira. Nimalo kao prvi deo, ima ogromnih hintova koji bukvalno sami iskaču, mozgalice su lake, nema animacija kao u Dracula: Origin, sve u svemu vidi se da je lošiji kvalitet i da je budžet bio manji. U odnosu na originalni deo, ovo je ogromni NJAH. Ali svejedno preporučujem. E, i da, na Easy modu može da se pređe za 2-3 sata igre bez prestanka, Hard je zajebaniji, čak 7-8 sati, a za stari mi je trebalo 3 dana lolo.

Dajte neku da valja, mrzi me da pretrazujem temu. Al ne da valja, nego da jebe.