Prijava

Isto k'o Bruce i Sele.

Вратио се из Мађарске, и нисам успео да је склопим. Тачније, нас тројица смо покушавали да је склопимо и још пар другара је покушало, али ништа. Две стране смо успели да склопимо и даље нам није ишло. Иначе, тамо је рубикова коцка око 2500 форинти, што је око 900 - 950 динара.

Нисам је саставио али је јесам раставио. Секиром.

kao mali sam dobio kocku i knjigu sa formulama. ništa lakše, samo treba pratiti formule i prepoznati koja se gdje primjenjuje. nijesam je sklapao, ima sigurno par decenija ali mislim da se još sjećam kako ide. nešto slično kao vožnja bicikla.

Nije moglo bolje od ovoga da se opiše.

To je jedno sadističko govno koje je izmišljeno da se čovek istera iz pameti i dovede do ivice histerije, a nemate pojma kako je to jezivo kad ozbiljan čovek plače od frustracije kao malo dete. Nikad nisam uspeo da je složim više od jedne strane, ali znam da se jako lepo raspadne kad zvizne o suprotan zid sobe.

misim da sam razbio jedno 15-ak komada, jebo je Rubik i kurci i bogovi. J

Ja uzo da sklapam prošle godine i to tako što razbijam glavu 2 dana i onda ispizdim i ne diram je 2 meseca... I sve tako. Jedno pola godine sam znao da složim 2 reda i nisam mogao da provalim poslednji red tj. strana kako se sklapa. Na kraju pre jedno 2 meseca provalim i to, sad je slažem za 2 minuta...
edit: ŠKK sa brojem 2 ????

Felix je deckotac.
Ja sam uzeo pre 2 meseca kod kineza to cudo za 60 kinte i naucio 8 (mislim da ih je osam, mrzi me da razmisljam) algoritama, i to je to... Kasnije sve postane logicnije... To mi je doslo kao voznja bicikla posle 10 dana... Samo se ove kineske slabo pokrecu pa ne mogu brze od 3:30 da predjem...
Jednu sam slupao zato sto se pokocila, znaju one uvek da kidaju zivce...

Lako je naučiti. Na ovom prvom videu koji je postavio Mercurial se sve lijepo razumije.

Bruce

To je jedno sadističko govno koje je izmišljeno da se čovek istera iz pameti i dovede do ivice histerije, a nemate pojma kako je to jezivo kad ozbiljan čovek plače od frustracije kao malo dete. Nikad nisam uspeo da je složim više od jedne strane, ali znam da se jako lepo raspadne kad zvizne o suprotan zid sobe.

hahahaha kakav je Brus
RAGE QUIT :D

To je jedno sadističko govno koje je izmišljeno da se čovek istera iz pameti i dovede do ivice histerije, a nemate pojma kako je to jezivo kad ozbiljan čovek plače od frustracije kao malo dete. Nikad nisam uspeo da je složim više od jedne strane, ali znam da se jako lepo raspadne kad zvizne o suprotan zid sobe.

To je jedno sadističko govno koje je izmišljeno da se čovek istera iz pameti i dovede do ivice histerije, a nemate pojma kako je to jezivo kad ozbiljan čovek plače od frustracije kao malo dete. Nikad nisam uspeo da je složim više od jedne strane, ali znam da se jako lepo raspadne kad zvizne o suprotan zid sobe.

Pwned.

Ne pika se, gledo je na početku.

Jebaće ili neće jebati, pitanje je sad?

Jebaće ili neće jebati, pitanje je sad?

Ništa mu ne fali.

колко не јебе цела ова спика око коцке, ео
http://www.youtube.com/watch?v=KC1k6TvZFyQ&feature=related

Ja je sklopio dva puta u životu bez formula (oba me puta žestoko usralo, nakon više sati bezuspešnog sastavljanja, bolje da sam dobio na lotou jebalo majku), ali sam se oba osećao kao da sam pojebao ceo Sultanov harem i onda obrisao karu o persijski tepih. A sada kada znam da postoje formule, sranje je, realno. Jebena šablončina i slaže se za maksimum dva minuta sa sve gledanjem u papir sa formulama. Jedno vreme je u srednjoj vladala pomama za tim sranjem i u istom trenutku je nas makar pet znalo da je složi. Jabučilo ju je slagao čak i na nekom okupljanju Vukajlijaša i poklonio posle nekome, ne sećam se. E da, rastavio sam je brutalno više puta.

Ма јебем ти коцку, кад сам био млађи, цео један распуст сам се јебавао са њом, и наравно нисам био ни близу да је склопим. Јако фрустрирајуће. Онда сам узео нож, повадио све оне коцкице и поново вратио али да све боје буду сложене, јес да није по правилима али сам осетио неки душевни мир. Јебем ти коцку шугаву.