Prijava

Ma opusteno ne znam ni ja al kontam da kad dodjem na adu da cu vikati Vukajlija Vukajlija pa ce se valjda neko odazvati....

E ljudi, aj ga ispalimo i da se ne odazivamo pa da ispadne žešći ludak. :D olololoololo

moraćeš da mi objasniš kako da dođem do ade. Stanujem u Zemunu :)

E pazi ovako: sedneš na 17-icu, pičiš skroz do kraja, 'nači do Konjarnika, i onda se popneš malo uz brdo i tu ti je okretnica. Tu sedneš na 302 i ideš do poslednje stanice.

Nosite svi zvezdine šalove, da vas DŽoni prepozna.

Pa norhmalno. Će ga zajebavamo kolektivno pre meča pa da ispizdi i onda ni ono malo što zna da igra neće moći da iskoristi. :D ololololo E, da, nisam vam napomenuo da sam solidan golman, ali više volem d' igram štopera. :)

E ljudi, aj ga ispalimo i da se ne odazivamo pa da ispadne žešći ludak. :D olololoololo

Već vidim sebe kako stojim sam na Adi i pimpujem loptu, sunce nestaje, oblaci se navlače i tako stojim sve dok mrak ne padne :)))

Će ga zajebavamo kolektivno pre meča pa da ispizdi i onda ni ono malo što zna da igra neće moći da iskoristi. :D ololololo

Preživeću...imam iskustva oko 20 godina u CZV-PFC prozivanju...veteran :)))

Volim fudbal, a i bio sam uspešan, došao bih da vas malo naučim tamo al me jebe udaljenost lololo

Volim fudbal, a i bio sam uspešan, došao bih da vas malo naučim tamo al me jebe udaljenost lololo

Šteta, mada ako se ukaže prilika i ovo uspe, banjavaj svakako :)

Inače, Gustišina defka na naslovnoj baš dobro prati ovu temu.

Stvarno bih voleo da dodžem, moraću nešto da iskombinujem :)

Inače, Gustišina defka na naslovnoj baš dobro prati ovu temu.

Odlična defka. Kada je izbacio odmah sam je nahvalio za sve pare. Zaslužena naslovna svakako...

Stvarno bih voleo da dodžem, moraću nešto da iskombinujem :)

U principu, biće uvek subotom tako da ne'š moći da omašiš ako dođeš taj dan...

Zašto ignorišete košarku decxatzi???

Ja bih mogao nekad, ali posle praznika, ću da vam javim ovde, ali moram da vas upozorim, imam stas Raće Patrovića i fudbalske sposobnosti istog. Znači loš sam, al' imam želju da pobedim.

Zašto ignorišete košarku decxatzi???

Košarka je smor, basket je kul.

Ja bih mogao nekad, ali posle praznika, ću da vam javim ovde, ali moram da vas upozorim, imam stas Raće Patrovića i fudbalske sposobnosti istog. Znači loš sam, al' imam želju da pobedim.

Posle praznika smo i planirali, znači od sledeće subote. Ja sam msilio da krenemo oko 12:00, a kako bude sve toplije da spuštamo vreme, jer leti je jebeno već oko 10....barem za nas matore drtine lololo
Ubacujem te u prvi post Dukka, a rekoh baciće se i neki basket. Biće to sportski dan.

Moram ja da nabacim ovu frizuru da izgledam kul na fudbalu lololo

E pazi ovako: sedneš na 17-icu, pičiš skroz do kraja, 'nači do Konjarnika, i onda se popneš malo uz brdo i tu ti je okretnica. Tu sedneš na 302 i ideš do poslednje stanice.

Hvala na objašnjenju Bleče :D

Samo treba da dogovorimo vreme i mesto nalaženja.

Ja sam mislio sledeće subote (21.04.2012) u 12:00 da se nađemo na Adi kod Stounhendža, mada ako neko ima bolju ideju neka je napiše pa ćemo da razmotrimo.
http://lh4.ggpht.com/-CDBqSevGpAg/SQMQsPxQCPI/AAAAAAAAAOM/9Q7q8Jl6qGs/22.8.07-4.JPG

Ko donosi loptu? lolo

Ko donosi loptu? lolo

Agilni se prijavio za to :)

A po vodu ide ko izgubi :)

A po vodu ide ko izgubi :)

To se podrazumeva, mada znajući kakvi su ljudi ovde, smislićemo mi i nešto gore od toga lololo

lololo e a mogle bi i ženke da dođu da gledaju? :D