Prijava

Јел долази увек нека стандардна екипа или се скупите с коца и конопца тек онако? Мрзи ме да читам све постове.

Ове недеље не могу али ако буде нешто опет за пар недеља дошао бих јер и иначе долазим на Аду на фудбал, то гарантујем. Такође могу повести још пар богаља чисто ако затреба да попунимо квоту за бар 5 на 5..

Kad bi znao da nećete ispaliti došao bi i ja maksuz iz Broda pa da vidimo čija mama crnu vunu prede.

Ако нико не дође имаш гомилу локала на Ади, седи и попиј пиво, само понеси ћалетову плату..

Јел долази увек нека стандардна екипа или се скупите с коца и конопца тек онако? Мрзи ме да читам све постове.

Tek krećemo sovim, pa ostaje da se vidi koja je stalna ekipa. Interesovanje je za sada odlično.

Ако нико не дође имаш гомилу локала на Ади, седи и попиј пиво, само понеси ћалетову плату..

Neka, odo da platim ratu kredita i račune pa ću ponijeti ostatak svoje.

Neka, odo da platim ratu kredita i račune pa ću ponijeti ostatak svoje.

То брате, има нас радника овде, има наде!

Već šestu godinu zaredom!

Бољи си, ја тек 2.

Tek krećemo sovim, pa ostaje da se vidi koja je stalna ekipa. Interesovanje je za sada odlično.

Још мало рекламе и биће нас за турнир.

једва чекам

Vidim odziv je odličan, tako da će biti ovde fudbalice, što mi je izuzetno drago. Ček da editujem prvu stranu sa još članova i da bacim gde se nalazimo i kada, mada ću vam poslati i PVT-ove ovih dana, pa da počnemo da prašimo fudbalicu.

Jebo vas pas :)
Ne znate kolko bih voleo da opicim fudbalicu sa vama..

Jebo vas pas :)
Ne znate kolko bih voleo da opicim fudbalicu sa vama..

Pa pazi Sale, ako se zadesiš neku subotu u BG-u, dođi na Adu, da opičimo fudbalicu....

Ја бих дошао само да бијем Бушида по цеваницама и да га штипам за муда у дуелима.

Pa pazi Sale, ako se zadesiš neku subotu u BG-u, dođi na Adu, da opičimo fudbalicu....

Ja sam tu 30. aprila pa sve do 3,4. maja :)

Ја бих дошао само да бијем Бушида по цеваницама и да га штипам за муда у дуелима.

Pa to svi hoće, zato se i organizuje ovaj turnir lololo

Inače editovan je prvi post i napisano je vreme i mesto nalaženja.

било би паметно да се стварно појавимо у 12 да не издувамо за терен

било би паметно да се стварно појавимо у 12 да не издувамо за терен

Da, u 12:00 smo tamo, a kako se bude bližilo leto, spuštamo vreme nalaženja. Dobro, ovaj prvi put kod Stounhendža se nalazimo i možda ćemo još jednom tamo, posle se nalazimo odmah na terenu, tako da prvi koji dođu odmah i zauzimaju teren.

да, сад је још подношљиво у 12, Стоунхенџ ит из.

асмо се организовали свака нам час`

Taman da pomenem da dodje neki dobrotvor al ekstra vidim vec dolazi buksnetina lolo

E,jbg Ja sam radio na Adi i onda bi mogao,a sada je druga priča
Ali naće se nekad vremena i za to ...
Pozdrav i svaka čast za ovu ideju