Prijava

E,jbg Ja sam radio na Adi i onda bi mogao,a sada je druga priča
Ali naće se nekad vremena i za to ...
Pozdrav i svaka čast za ovu ideju

Zhajk ako sada ne možeš nema veze, ja nešto planiram da ovo bude stalno, svake subote da igramo, pa ti kada budeš mogao, šibni mi PVT da se nađemo negde na Adi i to je to.

Врло радо, али јеби га, нешто ме мрзи да прелазим 300км због фуце :) можда неки други пут.

Trebo si u prvi post da metneš neke autorke, odma bi bilo bar 30% više prijavljenih

Trebo si u prvi post da metneš neke autorke, odma bi bilo bar 30% više prijavljenih

Misliš da stavim kako će autorke pored da se rvu bikiniju ili tako nešto...

Pa taj neki rad, ili jednostavno da će da dođe da gledaju. Biće onda prijavljenih da može turnir da se organizira

Daleko je Ada... Tata bi rado došao da vam pokaže svoje umeće.

Misliš da stavim kako će autorke pored da se rvu bikiniju ili tako nešto...

Može bič volej u aprilu :)

Pa taj neki rad, ili jednostavno da će da dođe da gledaju. Biće onda prijavljenih da može turnir da se organizira

Možda da stavim kako će se pored terena autorke slikati za kalendar Vukajlija 2013. lolo

Daleko je Ada... Tata bi rado došao da vam pokaže svoje umeće.

Ništa nije daleko da se pokaže umeće :)

Samo da kažem svim prijavljenima da je vreme i datum nalaženja upisan u prvom postu, a poslaću vam i pVT-ove do srede.

Bilo bi do jaja i basketicu d odigrate..
Ono 3 na 3...

To bre Sale, u kurac te poljubim!

џонка оћу и ја, ал немо ме држиш као сигурицу. Ако могу јављам до среде.

To bre Sale, u kurac te poljubim!

Ako si iz BG-a vidi pa organizuj :) rado bih ja, al ne mog se cimam do tamo, a neam ni smestaj :)

Iskreno, rado bih opicio bilo koju vrstu sporta sa vukajlijasima.
Nego me smestaj jebe.

џонка оћу и ја, ал немо ме држиш као сигурицу. Ако могу јављам до среде.

Odlično, javi ti do srede, ali k'o što rekoh gore, planiram da ovo nekako preraste u fudbal svake subote, tako da će uvek biti fudbala.

PVT-ovi poslati svima. Vreme i mesto imate tamo, mada stavio sam i u 1. post.
KASAPLJENJEEEEE!!!!!!!

лет д гејмз бигин!

Inače naš dežurni meteorolog David (od ovog trenutka dobija tu funkciju) predviđa lepo vreme :)

http://www.weather2umbrella.com/sr/vremenska-prognoza-beograd/eta/11/1924284/0/meteogram

не брините топла ваздушна маса прећи ће преко нашег поднебља док ће циклон и антициклон исто нешто да ураде и биће таман :))

PVT-ovi poslati svima. Vreme i mesto imate tamo, mada stavio sam i u 1. post.
KASAPLJENJEEEEE!!!!!!!

Naterace te me samo zbog fuce da se dofukljam do tu :)