Prijava

Je l' mu ovo sad spisak?

NEDELJA, 27.04.2014. 13:00 VOS DERBI

PARTIZAN:

01.
02. Džoni
03. Agilni
04. Zoki Munja
05. Arlovski
06. Laki
07.

ZVEZDA:

01. Grifin
02. Pseto
03.
04. Ludi Čak
05.
06. Tandrčak
07. Marvelj

Koliko vidim jeste, ako niko vise ne ispali... mogao bih ako bas zafali da probam da iscimam nekoga, jer me stvarno ne bi cudilo da jos neko ispali... ili sto je jos gore, da se samo ne pojave i posle jave kako su zaboravili, i to se desavalo.

Ja dolazim, ali mogu samo do 2 da budem, jer moram u 3 da budem nazad na Bežaniji, tako da je l' ovo konačni spisak?

NEDELJA, 27.04.2014. 13:00 VOS DERBI

PARTIZAN:

01. Džoni
02. Agilni
03. Zoki Munja
04. Arlovski
05. Laki

ZVEZDA:

01. Grifin
02. Pseto
03. Ironični
04. Tandrčak
05. Marvelj

Tandrčak ne praktikuje da ispaljuje. Neka iscima neko Čaka, da znamo da nas ima.

Ja sam Glavnog skinuo sa spiska, ne znam šta je na kraju rešio. Ako nas ima za 5 na 5, to je kul.

Sad cu zovem Caka, a videcu ako mogu da iscimam jos nekog, za slucaj da jos neko ispali, a i dzoni ide u 2, pa bi valjalo naci zamenu...

Ne dolazi Cak, a i niko od mojih ortaka ne moze...

Nista, igramo na male golice. Dolazimo svakako.

Kakve ste vi glave. Piši Ironični za Zvezdu, propada fuca bez veze.

Ako mozes dovedi jos nekoga :)
Ja cimao 5 ljudi niko ne moze sunce li im...

Neću dovoditi geometre na Adu ali kontam da ima sad za Derbi.

Ima za sada 5na5, a Pseta ne mogu da dobijem na mobilni.

Mada ako neko još nekoga može da dovuče neka javi da ja ne dolazim, jer počećemo u pola 2 najranije, a ja već u 2 moram da krenem nazad da bi stigao do 3 kući.

Au, je l' treba ja da vam dolazim iz jebenog Berlina?! Ajde, igrajte to govno kad već možete i ne morate da drkate klavir ceo dan!!!!!

ja necu da dodjem! bice nas 5-6, stvarno mi se ne cima iz kumodraza vikendom za bzvz. prijavi se 15 ljudi i svi ispale! tu sam jos 10 min ako se prijavi jos neko krecem, ako ne nista...

Који пут...

Unapred se izvinjavam ako ne nadjem auto u roku od 15min

nemoj da dodjes, igramo, ako treba iscimacemo neku romsku decu na adi da igraju sa nama, ali sad da molim nekog da dodje na jebeni fudbal necu...

Jel nas uopste ima da se ne cimam za dz? Ne mogu da.listam belu macku ne vidim