Prijava

Ne mora niko da dodje, sam cu sve... ionako nemaju pojma glodari

НЕЋУ ТЕ НАПУСТИТИ ПСЕТЕ!!!!!

NEDELJA, 27.04.2014. 13:00 VOS DERBI

PARTIZAN:

01. Drug Raja
02. Džoni
03. Agilni
04. Zoki Munja
05. Arlovski
06. Laki
07. Ninka

ZVEZDA:

01. Grifin
02. Pseto
03. Glavni
04. Ludi Čak
05. Enemi
06. Tandrčak
07. Marvelj

Ne dolazim ipak moram da radim...

Toooo!

E, ljudi, ja još jednom da podsetim da ne zaboravite da je sutra maraton, krenite malo ranije.

TO RAJO SRBINE!!! Ovaj..... TO RAJO MAKEDONCU!!!

А ми то сутра играмо дерби? Зашто каљате ВОС :(

Нећу ипак ни ја доћи, обећо сам нешто па сам заборавио да сам обећао. лололо
Кацам курва лажљива

Нећу ипак ни ја доћи, обећо сам нешто па сам заборавио да сам обећао. лололо
Кацам курва лажљива

Pa zaboravi to što si nešto zaboravio da si obećao, i dodji.

Izgleda da ću i ja morati da ispalim lolo. Ako baš bude bilo frke doćiću na kratko

Dobijate vi lagano i bez mene.

То тандр! Ја и тандр против вас!

Koji kurac jebote? Još ja planirao iz treće da dolazim. Sad kad vidim da su tu samo Pseto i Tandr, koji kurac i da dolazim. A baš mi se nešto ne spava četiri sata a da dođem tamo i bude nas fazon šestorica, sedmorica...
Najavljuje se 21 jebeni stepen oko 1 sat. Šta reći, koju posluku porati...
Ja ću se svakako probuditi ranije nego što sam planirao, pa ću onda da vidim hoće li nas biti bar za 5 na 5.

O jebem ti sunce, sad i meni glupo, al' ja sam se probudio s najvećom jebenom grloboljom koju sam imao u životu, jebeno me boli kad dišem, a ne da pričam ili tako nešto. Vjerovatno ima neke veze sa prehladom od prije par dana, kao i sa sinoćnjih 2 kutije cigara i boga pitaj koliko rakije. Izvinite, jebiga, znam da ispaljujem po hiljaditi put, al' sad stvarno nije do mene.

Nema nas za derbi, moze tradicionalni VOS.

znao sam da ce svi nesto kenjati danas, aj nemo' vise da ispaljujete? Lepo recite na vreme da ne dolazite i nemojte da dodjete, ali ako kazete da dolazite dovucite guzicu nemo' jedete govna.
Poslednja 3 vosa na koja sam dosao bilo prijavljeno po 13,15 ljudi, dodje nas 7...

Koliko vidim, ima nas za 5 na 5, ako jos neko ne ispali... tako da igramo!