Prijava

Да тражим Костићева јаја по форуму ? Дај уозбиљите се.

HAHAHAHAHAHHAHAHAAHAHAHAHHA...

Ne znam da li je u skladu sa pravilima ponašanja moderatora (ako takva pravila uopšte postoje), ali odabirati nekome definicije (postere, reakcije) zato što je pronašao jaja, čija god da su, u najmanju ruku je nepristojno, da ne kažem da smrdi na pokvarena jaja.

Ne znam da li je u skladu sa pravilima ponašanja moderatora (ako takva pravila uopšte postoje), ali odabirati nekome definicije (postere, reakcije) zato što je pronašao jaja, čija god da su, u najmanju ruku je nepristojno, da ne kažem da smrdi na pokvarena jaja.

Zasto je nepristojno?

zato što bi definicija morala da se bira na osnovu kvaliteta. ali, danas je ipak poseban dan tako da podržavam moderatorsku akciju. mada bi bilo bolje da su nagrade dani ktitorstva ili nešto slično.

to je u skladu sa pravilom 96

zato što bi definicija morala da se bira na osnovu kvaliteta. ali, danas je ipak poseban dan tako da podržavam moderatorsku akciju. mada bi bilo bolje da su nagrade dani ktitorstva ili nešto slično.

Pa opet, neke defke su birane uvlacenjem, bice odabrane pesmicama, zasto ne i ovako?

ja biram defke za flašu Skenderbega...

Pa opet, neke defke su birane uvlacenjem, bice odabrane pesmicama, zasto ne i ovako?

Зато што је лоше ићи супротним смером.

Pa opet, neke defke su birane uvlacenjem, bice odabrane pesmicama, zasto ne i ovako?

ako aludiraš na moj post na forumu gdje se uvlačimo moderatorima, da se razumijemo, ponosan sam na taj post, dugo sam ga smišljao i trebalo mi je dosta vremena da ga napišem i uobličim. nije baš originalan, stariji znaju zašto, ali je nabolja moguća parodija na originalni tekst koju sam mogao da smislim.
za ove druge akcije ne znam, nisam se udubljivao :)

ja biram defke za flašu Skenderbega...

pa što ne kažeš, ja sam na izvoru Skenderbega :)

Јао види ипак сте ангажовали Јову Радовановића да смишља занимације за форум. Хваљен био Исус.

Samo sam rekao šta mislim. Otprilike je paninaro obrazložio. Neću se potresti šta god da se odabere.

Ide mi majka preko leta da radi u Bečiće, dobićeš adresu na PVT gde da dostaviš :)))

Јао види ипак сте ангажовали Јову Радовановића да смишља занимације за форум. Хваљен био Исус.

Pomogao mu je malo i Boris Bizetić, nemoj tako.

Bravo, bio sam blizu, našao sam 7 :)

ja 8 :) svaka cast.
Na kojim su temama bila jaja?

Ја имам два, нису златна златна али мени злата вреде. Модераторке јавите се на ПВТ.

Moмци, тролује вас :)

I ja to mislim Devetar