Prijava

'Вако. Пошто ми рече Форестер да нас има а и сам знам за пар њих који су пре обитавали на њњњ.толкиен.рс хтедох да позовем и остале да иступе и признају прелазак из једне секте у другу.

Даклем, ја сам тамо био фат рат, јелте исти курац ко и овде и нисам нешто активан одавно а регистровао сам се 2007. То ми је други налог, а први је избрисан не знам ни ја када а био сам под њим тамо 2001/2 чини ми се и био је Даин Гвозденстопа.

Ај сад, пријављујте се па да организујемо пуч, превратимо Каизена и доведемо Саурона на место калифа уместо калифа.

A šta je to tolkien? Ja sam tako demode, ič ne znam za te stvari

То је сајт о ЛОТР-у и епској фантастици који је једно време био најбољи сајт на овим просторима, нешто као Вукајлија данас, изгуглај.

И да, ко доведе Биста на Вукајлију живео срећно и дуговечно, имао пара и гениталија супротног пола у изобиљу.

Ne znam, meni je bolji Hari Poter od tih gospodara.

Ne znam, meni je bolji Hari Poter od tih gospodara.

U MAD BRO?! Ne volim epsku fantastiku, ali Gospodara nekako i mogu da podnesem. A i ja serem...

Ako su nekom hari poter i gospodar vrh to znači samo da nije pročitao mnogo fantastike.

То је сајт о ЛОТР-у и епској фантастици који је једно време био најбољи сајт на овим просторима, нешто као Вукајлија данас, изгуглај

вукајлија није сајт о лотру!!
мада јест о епској фантастици, нарочито поглавље о јебању.

мада јест о епској фантастици, нарочито поглавље о јебању

Е моја ти, да те неко проћера кроз руке видла би да није фантастика него реална ствар ОПААААААААА лоло

онда је утом још гора ова пацовљева клевета!

Ma zajebavam se. Meni su i Poter i Gospodar govno. U stvari sve od te epske fantastike. To mi je bilo zanimljivo do dvanaeste godine.

Јел овде тема за Челси Барселона?

Који сте гмазови, први пут отворим нормалну, кул, врх, предобру, за похвалу тему и јебете ме сви. И модераторка се укључила. Тја, какви сте нељуди. Покушавам да будем добар ал' ми не дате, сломили сте ми играчку децхко!

нељуди

Nelordi, molim lepo.

Дис из вај ви кент хев најс тингс

Емигрирао, исти ник на као садашњи на вукајлији. Дугих активних осам година сам на толкину.

Букснетина™
Јел овде тема за Челси Барселона?

Nisam se odavno nasmijao kao sada na neki od postova na forumu. Odličan trol!

Ја сам био нешто активан једно време углавном у Близардовој секцији, ник ми је био sonoftomorow - исти ник сам имао на Вуки у почетку пре него што се крстио у лорда...

Који сте гмазови, први пут отворим нормалну, кул, врх, предобру, за похвалу тему и јебете ме сви. И модераторка се укључила. Тја, какви сте нељуди. Покушавам да будем добар ал' ми не дате, сломили сте ми играчку децхко!

не мош спомињати ЛОТР и очекивати да те неко схвати озбиљно, брате :Д

Тришо Нелорде, немој ми рећи да си ти син сутрашњице? Нећемо ваљда сви у амбис?