Prijava

Иш у шуму, невјерници!

не мош спомињати ЛОТР и очекивати да те неко схвати озбиљно, брате :Д

Могу зато што је био врхунски забавни сајт, и није био само о Толкину. Имао је бољи форум него што ће овај на Вукајлији икада да буде. Мојне сте ограничени ко тераса. Уосталом боли ме курац баш.

Имао је бољи форум него што ће овај на Вукајлији икада да буде

Ај' стварно да доведемо Саурона, он само тражи паре за одржавање сајта не продаје неке тамо квази-налоге, мада дуго нисам био тамо... И давали су мајице са симболом сајта, кад ће то Вука да ради ?

Тришо Нелорде, немој ми рећи да си ти син сутрашњице? Нећемо ваљда сви у амбис?

Чему то Буксна ?

их пацове, што си такав, мало се спрдамо а ти одма ово и оно. ја да сам мислила да је кретенски уопште да се помиње тај сајт и лотр, пао би лок давних дана, немој да се дуриш ту ко цуретак :)

ајд сад, налазите се, сродне душе!

Повредили сте моја осећања и сад сам љут, нећу више да се дружим са вама док на коленима не будете тражили опрост јер сте увидели моју величину и мудрост! ХА! И није то моја менструација из мене, ја сам зрела жена али ви сте зли и не волите ме! Моја вагина има право да се изрази!

хахахаха пацове!
подсјети ме сад кад сам на егзиту видјела једног енглеза потпуно обученог у неки костим од главе до пете, кад ја оно боље погледах а оно напријед има и отвор и клиторис и стидне длачице и рече: "ајм а биг ваџајна, енд ај џаст ниииид то би лаааавд" и загрли ме :)

клањамо ти се, о велика и мудра женщино, опрости нам!

:након успјешног измирења, прекида са офтопиковањем:

Kako je meni gotivna ova epska fantastika..
http://www.youtube.com/watch?v=LOK7qrqyySE

A Tolkin je definitivno neprejebiv u tom odsjeku !

Da nije restartovan forum tamo, pošto za 10 godina oko 1000 tema mi deluje malo.

Da nije restartovan forum tamo, pošto za 10 godina oko 1000 tema mi deluje malo.

Ма мртав форум сад, мајспејс му дође ко журка у односу на Понија који се пропиње.

Архивирано је доста тема на токину, јебига. И даље уређујем подфорум "Точак Времена" лолол.

Мод са Толкина ?
........................................................................................................................

ПЕДЕРЧИНО ЈЕДНА !

Доџи на толкина те банујем :)

Ај пошаљи поруку на мој профил, хоћан сам за бана једног :)

нолајферизам пер се