Prijava

Ne može to bez kabla.

Kurd
Ne može to bez kabla.

Hahahahahahah

ma ja imam neki dežavu... znam da sam negde na forumu nešto kenjala o ovome....

elem, veza na daljinu ne uspeva kad si nedojebani klinac/klinka. al kada si već na neki naččin oformljena ličnost i znaš šta želiš od te veze i "gde to vodi" onda daljina, ma koliko teško padala neki put, ne predstavlja nikakav problem. to ne pričam samo iz svog iskustva, nego i iskustva nekih ljudi koji su već godinama u braku (a u početku je veza bila na daljinu)

što kaže kurd, ne može bez kabla, narafski, ali prednost koju takva komunikacija nosi je to što imaš priliku da se sa tom osobom upoznaš mnogo bolje nego što bi inače. ovako, idete u bioskom, klabing, pozorište, gde god, i ne nemate baš mnogo prilike da se nefizički istražujete. al kad si primoran da ti razgovor bude jedini vid kontakta, onda kroz taj razgovor zađeš dublje nego što bi ikad mogao (svaka dvosmislenost je slučajno namerna), te samim tim te veze, na duže staze, budu čvršće...

a da, ako je veza pukla zbog daljine, pukla bi i inače...

Lemaja, hvala ti. Najzad nešto smisleno i konstruktivno.

po meni, veze na daljinu, piši propalo, čast izuzecima

Pa ono, Lemaja je u pravu...to za pucanje.

"Ako smo i pali, bili smo padu skloni", što reče onaj Nišlija, jednom...
Poneke stvari budu kao test...

veza ne bi bila veza kad ne bi pukla eventualno.
nikad više veze na daljinu.ende sa tim.
http://www.youtube.com/watch?v=33q-7WWjjOw

"Ako smo i pali, bili smo padu skloni"

Pa, to mi više dodje kao uteha, a ne kao tvrdnja. Ne verujem da je baš jednako proporcijalno da ako veza na daljinu pukne zbog daljine, da bi ista pukla i zbog nečeg drugog, u ''normalnim'' uslovima.

Nikad više veze na daljinu. ende sa tim.

To se traži, takav neki direktan odgovor! I ja sam mislim da nema šanse da se upustim u tako nešto opet, ali me uvek pukne misao da je to kukavički, da ne smeš da probaš.... šazaja....

Ја једном звао Нови Зеланд, и та веза је пукла. Мислим да је то због даљине.
Но, без спрдње сад, нисам за то. Неоствариво је на дужи период, уколико голупчићи немају неке друге планове, као рецимо заједнички живот.

ma ja imam neki dežavu... znam da sam negde na forumu nešto kenjala o ovome....

elem, veza na daljinu ne uspeva kad si nedojebani klinac/klinka. al kada si već na neki naččin oformljena ličnost i znaš šta želiš od te veze i "gde to vodi" onda daljina, ma koliko teško padala neki put, ne predstavlja nikakav problem. to ne pričam samo iz svog iskustva, nego i iskustva nekih ljudi koji su već godinama u braku (a u početku je veza bila na daljinu)

što kaže kurd, ne može bez kabla, narafski, ali prednost koju takva komunikacija nosi je to što imaš priliku da se sa tom osobom upoznaš mnogo bolje nego što bi inače. ovako, idete u bioskom, klabing, pozorište, gde god, i ne nemate baš mnogo prilike da se nefizički istražujete. al kad si primoran da ti razgovor bude jedini vid kontakta, onda kroz taj razgovor zađeš dublje nego što bi ikad mogao (svaka dvosmislenost je slučajno namerna), te samim tim te veze, na duže staze, budu čvršće...

zev

Veze na daljinu nisu baš za mlade, šta da ti kažem...
Kad si mator(kao ja), onda sve to zašta misliš da je bitno u tvojoj vezi, gledaš nekako drugačije. Iskustveno gledaš na stvari, pa onda i prođe, jbg...

Kad si mlad i pun poleta i života, ne znaš koliko stvarno vredi to što imaš i da li uopšte vredi...pa onda uvek tražiš nešto drugo.
Ukratko, moraš malo da budeš smoren životom da bi to funkcionisalo, a i da si baš zaljubljen, u isto vreme! :-)

Поштујем људе који имају такву врсту везе!

Kurde jel trolluješ? Izvini jbt ali ne mogu da te shvatim ozbiljno dok imaš ovog lika na slici.

Au, bilo varijeteta na ovu temu, jašta. I održavala, a i par puta odustala u startu jer se plašila za svoj mir, poučena iskustvom. Mazohizam par ekselans. Ne preporučujem kao i većinu stvari koje imaju veze sa vezama, to je boles. :)

što kaže kurd, ne može bez kabla, narafski, ali prednost koju takva komunikacija nosi je to što imaš priliku da se sa tom osobom upoznaš mnogo bolje nego što bi inače. ovako, idete u bioskom, klabing, pozorište, gde god, i ne nemate baš mnogo prilike da se nefizički istražujete.

Ne mora da znači, takva komunikacija ume i da zavara. A ponajbolje je da su ljudi blisko zajedno pa da mogu fino da ćute udvoje, ko će da kucka i da mjauče u mikrofon svaki dan... svašta. :) Ne, pravila nema - mudro da apostrofiram.
Samo nek se ljudi volu.

Ukratko, moraš malo da budeš smoren životom da bi to funkcionisalo, a i da si baš zaljubljen, u isto vreme! :-)

Lebtijebem koji zadatak. Shvatam šta pričaš, ali je teško baš da ga svarim.

Kurde jel trolluješ? Izvini jbt ali ne mogu da te shvatim ozbiljno dok imaš ovog lika na slici.

Ma ne trolujem..i ja sam u takvoj istoj vezi, samo što je u pitanju 2000km.
I hvala za kompliment oko izbora avatara, lik mi je postao idol. ;-))

Ma ne trolujem..i ja sam u takvoj istoj vezi, samo što je u pitanju 2000km.

Meni 700km. A po zanimanju student. Umetnik. :)