Prijava

Можда је ова тема глупа? Глупост је, у суштини, ствар генетике. И не, неће бити света без глупих људи, опет због генетике. Једноставно је то доминантан ген човечанства.
Ово са наставним плановима и осталим муњама је такође много дискутабилно јер је наставни план идеолошки документ који треба да спроведе неко са јаком идеологијом у глави, а таквих професора има мало. Сетите се ваших професора физичког, на пример, кога је болео курац да спроводи план и програм? Напише у дневнику како се ради, не знам ти која ствар из атлетике, а овамо баци лопту да се играју деца како оће.

To je spem.
Edit: COKE DOPE CRACK SMACK

Da ljudi nisu glupi, zvali bi se drugačije.

Što bi Nedeljko Bajić Baja rekao: Kad bi ljudi bili ljudi....

Koliko ne volim ovakve teme. Svako sebe smatra pametnim, i svako se ponekad zacudi tudjom gluposcu. Verovatno neko tebe smatra za glupu.
Odvratno, klinacki prepotentno pitanje.

Zašto su ljudi glupi?

Jer nisu pametni?

Pročitaj 'Moždani talas' od Pola Andersona da vidiš simpatičnu teoriju o tome šta bi bilo kad bi svi odjednom postali užasno pametni.

Nezavisno od toga:
Pametnima treba okruženje glupih kako ne bi imali gde da plasiraju svoje pametne ideje. To bi dovelo ili do preterano brzog progresa kojem se naši inertni umovi slabo prilagođavaju ili baš do toga da se ništa ne ostvari jer ako imaš previše pametnih ideja na jednom mestu ljudi češće padaju u napast da raspravljaju čija je najpametnija nego da ih realizuju.

Зато што нису делфини.

Zašto je ova tema glupa?

Зашто мрзите нас глупе, паметни дечхко :'(

ja sam hteo da odgovorim isto sto i Kurd, zato sto nisu pametni...

ali vidim da je vec on odgovorio a izgleda da to nije tacno resenje...

sve je pocelo sa kraljem milanom i njegovom zeljom da bude kralj veeeeelike drzave...

a da, nije to odgovor na ovu temu...

sve je pocelo sa amebama...e onda je bog napravio adama i evu...

sve je pocelo sa Dinastijom, a onda su uslediole spanske i meksicke serije...pa turske...

sve je pocelo sa nakaradnim sistemom vrednosti, koje naturaju svetski mocnici...

sve je pocelo sa potrosackim drustvom, kupi me prodaj me...

sve je pocelo sa emancipacijom zene...

sve je pocelo...

u kini jedu pse, zato sto su tako odlucili...

sve je pocelo sa amebama...e onda je bog napravio adama i evu...

Nemoguće, amebe su nastale od delfina a reče sreta gore da su oni pametni. Ni Adam nije kriv meščini jer je direktni potomak ameba a samim tim i delfina pa je bar toliko pametan. Neki čak kažu da je Adam bio skoro duplo pametniji od današnjeg čoveka ali je onda bog stvorio Evu koja je bila pametna otpirilike kao jedno Adamovo rebro pa se pamet vremenom razvodnila.

Znači one su krive za sve. Žene u kuhinju - Sremce na pijacu.

Bojan extream
To je spem.
Edit: COKE DOPE CRACK SMACK

а за спем иде бан.

мука ми више да се мало-мало па неки паметњаковић појави који ће се посрат' на тему било својим ставом како је тема говно било само својим глупим спемом, а све као посљедица тога што сам неа ништа паметно ни забавно да каже.

на оној другој теми је џими опоменуо и утефтерио шерлока и друге гореописане, тако да нећу ту да се мијешам, али оно смористе.

Adam bio fuldojajnozgodnopametan...ekstra tip...ono, ribe svrsavale na njega bez da progovori...a kad progovori histerija...ko za bitlse i elvisa...

al ipak mislim da su tako odlucili..nekima je tako lakse, neki ne zele da se potrude, neki imaju opravdanje u teskom zivotu, neki misle da su ekstra pametni a nisu (na primer, recimo ja) ali uglavnom su tako odlucili...

Глупост је, у суштини, ствар генетике.

Која глупост! Хахахахахха!
Али пошто си рекао глупост сада, значи ли то да су и твоји маторци глупи? М? :)

Глупост је, у суштини, ствар генетике.

Ja onda ne bih bio u stanju da napišem ovaj post. Iako sebe smatram glupim kao noć, a ako ćemo iskreno, svi smo mi glupi kao noć jer toliko toga ne znamo niti ćemo ikada saznati, ipak sam mnogo pametniji od svojih, pogotovu od keve. Aj ćale mi i nije glup nego jednostavno čovek nije završio neku jaču školu i nije baš toliko inteligentan, ali keva mi je objasnila, tako da ta priča baš i ne pije vodu. Ja se vodim onom tabula raza (rasa, svejedno) pričom. A zašto su ljudi glupi? Zato što smo osuđeni na to jer taman i kad bismo bukvalno ceo život proveli svakodnevno učeći nešto, ne bi bilo ni blizu dovoljno nekom celokupnom znanju. Šta ćeš.

У вези с чварци?

Блејк ти си усвојен лоло

Zato što nisu pametni.