Prijava

Stalno pominju gorepomenutu rečenicu po netu. Ja nikad nemam izrazitu želju da sednem u neko ćoše, oteram sve po crepove u Vladičin Han i budem tužan. Il sam ja optimističan, il imam prilično dobar život, ili nešto ozbiljno nije u redu sa polovinom ženske populacije mlađe od 20 godina...meni je to skroz retardirano i glupo, a vama?

naravno da volim da budem sam , evo sad ne bih volio da mi se po sobi vrzma 30 ljudi , osim toga jesi ti sam kad drkaš ?

ne tako bre, nego kao da sedneš, sklopiš kolena, turiš glavu na nj i bueš tužan...npr

odakle, ama odakle vam ideje za ovakve transfer teme?

Slazem se sa Srnom..

Ne ponekad već često mi dođe da rasteram sve u pičku materinu i odmorim uši od gluposti, zalegnem i pročitam nešto u tišini i meraku. Nesrećnim spletom okolnosti sve ređe imam prilike da to ostvarim, vazda neka strka i galama, a šteta, baš mi prija.

Ako si mislio ono da se sklupčaš u plakar kao emo i šmrcaš sebi u jaja jer te nepoznata baba očepila u busu, to ne. Ne valja to na duže staze... a ni kraće, niti je normalno za maloletnog ili jedva punoletnog čoveka, posle kad ti štošta dokurči počneš pojačano da ceniš duševni mir i to je već druga priča.

Da li "ponekad jednostavno želite da budete sami"

Aha.

Ako si mislio ono da se sklupčaš u plakar kao emo i šmrcaš sebi u jaja jer te nepoznata baba očepila u busu, to ne. Ne valja to na duže staze... a ni kraće, niti je normalno za maloletnog ili jedva punoletnog čoveka, posle kad ti štošta dokurči počneš pojačano da ceniš duševni mir i to je već druga priča.

e na to sam mislio :)

Obožavam. Ali ne te munje sa plakanjem, to što rade devojčice od 13-14 godina. Prosto se najlepše osećam sam, većinom vremena. Volim druženje i upoznavanje, ali moj mir mi je najdraži. :)

Obožavam. Ali ne te munje sa plakanjem, to što rade devojčice od 13-14 godina. Prosto se najlepše osećam sam, većinom vremena.

+1 :)

Волим да сам сама. Радим шта оћу, како оћу, где оћу. Не морам да се прилагођавам другим жељама, хтењима, захтевима. Волим тишину и мир..

Ja volim da se zabodem u sobu, pišem tekstove, opustim mozak.

Volim sam da razmišljam o nekim stvarima, sam donosim zaključke. To je nekako kulj.

Uff, sto puta dnevno.

Volim ponekad da budem sama, ali ne zabadam se u čoškove, sečem vene i plačem, srećna sam kad sam sama:)

Obožavam. Ali ne te munje sa plakanjem, to što rade devojčice od 13-14 godina. Prosto se najlepše osećam sam, većinom vremena.

E to. :)

Volim, na oko 10-ak minuta, malo iskuliram, posle se smorim k'o kurac.

kad drkam, mada se ne bunim ako me i neko gleda.

Obožavam. Ali ne te munje sa plakanjem, to što rade devojčice od 13-14 godina. Prosto se najlepše osećam sam, većinom vremena. Volim druženje i upoznavanje, ali moj mir mi je najdraži. :)

+1000000000000000000000
Samo bih dodala ogromnom većinom vremena.

Inače tema ti je....