Prijava

oceskuracsine36p

Nisu moji nego od nekog lika koga zovu Pače, al su meni zanimljivi:
pacemama
pacedrvo
paceimbuskljuc

od moje keve:
hiljadujednanoc1001

a ja svoje nisam menjo nikako..prosto su anbrejkabilni lolo

od moje keve:
hiljadujednanoc1001

umirem

Šta će žena kad voli tu seriju. :)

jebemmatersvimakojivoleinter22
jedan od omiljenih :D

Na mojoj godini sa faksa imamo mejl na kome je sifra seksi_maca.

Moja sifra ne Brazzersu je dososamdadrkam.

Šta će žena kad voli tu seriju. :)

Malo je reći voli lolo

lemaja

fun fact: u srbiji je internet zvanično uveden 28. 02. 1996. :)

Fun fact II: Bruce bio na PMF smer informatika dok nije namirisao pičku... bio jupak sistem sa BBS serverima - crno beli internet :))

Fun fact II: Bruce bio na PMF smer informatika dok nije namirisao pičku... bio jupak sistem sa BBS serverima - crno beli internet :))

http://www.freestockphotography.com.au/stockimages/518.jpg
Razumem samo ovo sa pičkom.

Fun fact II: Bruce bio na PMF smer informatika dok nije namirisao pičku... bio jupak sistem sa BBS serverima - crno beli internet :))

Sta to kao na PMF-u nije bilo picetine?! U moje vrijeme jeste. Ko rasade! :)

a pa da, '91. su se fon, etf i pmf povezali preko rcub-a, pa je lagano otale krenulo... bogme bruce, pa ti si deo srpske internet elite! :pruža ruku: :D

Zanimljiva tema.:) Ja sam koristila svojevremeno takve pasvorde da sve i da je neko pokusao da pogadja, ne bi bilo sanse, toliko su bili glupi. Uzimala sam nesto sto mi je trenutno na stolu i sl. tako da je bilo nesto tipa:

jednatrecinajabuke
dzempersarupomnarukavu
trikockecokolade

A kontala sam i da je za pasvord super uzeti nemacke reci od po 10-ak slova.

ima na PMF-u, ali ne na informatici i matematici - to su smerovi za brkate mašince oba pola... što se ovog ostalog tiče: zamisliš internet kao oglasnu tablu, deset minuta kucaš programčić koji te vodi do servera na kojem u linijskom editoru otkucaš svoj post, a onda dođeš za tri dana da vidiš da li je neko odgovorio... ludo bilo, komunikacija gotovo istovremena... posle su izmislili miša i windows... :)

Daj, banuj se za spem. :) i ovaj smajli da ublaži rečenicu.