Prijava

Uz blagoslov medatora, otvaram ovu temu.

Već par dana, iz prikrajka, ljubomorno pratim temu fuzbalera (ol star fudbal). Oni su se okupili, imaju ekipe i igraju stalno.

Svrha ove teme je da vidimo ima li zainteresovanih za basket na Adi? Tri na tri. Ako bude više ljudi, može i 5 na 5, mada bi mi za to trebala ozbiljna priprema.

Ako bude rekreativaca koji su voljni da svoje slobodne sate provedu znojeći se na terenu, lako ćemo dogovoriti termine.

Prijavljute se, ipak je Srbija zemlja košarke!! :diže masu na noge:

podržavam temu iako ne volim košarku... samo napred...

Опет у Бг-у? Пу...

Može Džankee i u Šapcu, ali teško ću naći ljude i za Adu, kamoli za tamo.

Какав шабац бре, Крушевац :)

Crno samo što sam ostavio post ovde http://vukajlija.com/forum/teme/42167-kacam-bijo-mali-trenirao-sam?strana=3
Što se mene tiče ja sam za, obožavam basket i ako budem u mogućnosti rado ću pikati i to i fudbal. Na mene možeš da računaš, a mislim da isto mogu da kažem i za Džonija Kurajbera. Naravno neka ti on potvrdi da bi bio siguran.

Super, eto već nas je, računajući njega, četvorica. Fale još dvojica za tri na tri. I onda kad budemo prepričavali zakucavanja, krosovere i ostala čuda muda, ima da se ekpice sapliću od prijava.

I ja bih hteo, al opet Ada

Пу...

Super, eto već nas je, računajući njega, četvorica. Fale još dvojica za tri na tri. I onda kad budemo prepričavali zakucavanja, krosovere i ostala čuda muda, ima da se ekpice sapliću od prijava.

Nekada se i zakucavalo, ali davno je to bilo. Moram da se pohvalim da sam uspeo na treningu jednom i da polomim koš, tačnije tablu sa sve obručem. Jebi ga mlado i neiživljeno, šta zna dete šta je 3,05. :)

Ja sam tata-mata što se tiče šuta :)

Da sam bliže, došao bih...

Aj ako nas bude dosta, dolazim. :)

Одлична идеја. Оћу и ја, упиши ме тамо.

Srbija ipak nije umrela, ima ljudi koji igraju basket. Eto, skoro pa nas ima za dve ekipe.
Biste li mogli za vikend na Adi? Recimo subota u tri, četiri?

Ja sad se spremam da idem na Vidikovac da igram, ako je neko blizu, ajde.

Мени субота не одговара, имам колоквијум увече. Могло би у недељу, ал у неко време кад није много вруће, типа пре подне или предвече.

Crno ovaj vikend ne mogu zbog posla, moraću dobar deo dana da provedem u redakciji. Da ne istripuješ da sam te naložio bez veze oko basketa, neće me biti ni na vukajlijaškom fudbalu.

Aj kad i fudbal? Pa malo jedno, malo drugo.

Auu ja bih rado došao da pojasnim neke stvari .. Ali sam iz Podgorice, jebi ga, predaleeko mi

Ајд' 'оћу и ја, ако има места и ако ме примате :)