Prijava

Ljudi nema šanse ovaj vikend, imam previše posla. Nadam se da ću sa vama opaliti dobar basket sledećeg vikenda.

Oće li neko igrati ovog basketa, jebemulebackrvaviupičku?

Ја се пријављујем кад дођем у БГ за једно сто година.

Oće li neko igrati ovog basketa, jebemulebackrvaviupičku?

Ja sam raspoloženiji nego što sam bio al ostatak ekipe mož biti još spava od silnog lumpovanja, ne ide se džabe nedeljom na rekreaciju mjesto subotom, a možda je bilo i malo opa-cupa sinoć... u slučaju čega bi bilo ljucki dati im nešto vremena da im se oporavi usahla čmarina.

Oće li neko igrati ovog basketa, jebemulebackrvaviupičku?

Dođi na fudbal i ponesi basketaru.

De su tolki ljudi pobogu, svanulo odavno.

Nema veze, nećemo pocrkati.
Ima da se zuva lopta, a niko neće hteti da brani.
Ako je baš ko iz kabla, idemo na pivo i čekamo sisate mučenice sa prevelikim entuzijazmom za vožnju rolera.

Ljudi, idu još malo kvalifikacije za euro2013 a čuo sam da Duda voli da dođe na Adu.

Људи, не можемо на сто страна.

Ljudi, idu još malo kvalifikacije za euro2013 a čuo sam da Duda voli da dođe na Adu.

Taman da nam izloži šta je ručao ako nas vidi.

Čuš, možemo sad za vikend ako podrži lepo vreme ko ovih dana. Ima nas valjda na forumu i za fuzbal i za basket.

Taman da nam izloži šta je ručao ako nas vidi.

Ахаха! :)

Čuš, možemo sad za vikend ako podrži lepo vreme ko ovih dana. Ima nas valjda na forumu i za fuzbal i za basket.

Zato sam je i "oživeo", ako ima zainteresovanih, da se jave.

Баскет је готивнији од фудбала, иако је фудбал занимљивији и готивнији.
Фудбал по киши је врх, док је баскет по киши голо говно.

Баскет по киши, по песку, по снегу, по тундри је занимљивији од фудбала.

Баскет је готивнији од фудбала, иако је фудбал занимљивији и готивнији.

Лоло, баскет је готивнији од фудбала, иако је фудбал готивнији од баскета.

Шалу на страну, ја сам увек за баскет. Овај викенд тешко, али следећи што да не.

Лоло, баскет је готивнији од фудбала, иако је фудбал готивнији од баскета.

ТО! Џими скапиро!

Шалу на страну, ја сам увек за баскет. Овај викенд тешко, али следећи што да не.

Баскет ћемо сигурно играти боље него ови (пацијенти:)) фудбал. :)
Не мора много да се трчи, више има у грађењу него у трчању, а и они са много кондиције не могу тако лако да погоде кош, као што могу да претрче све и дају гол.

Klip je moć! Ja, koji pratim NBA ko blesav, nisam mogao da ga provalim.

Баскет ћемо сигурно играти боље него ови (пацијенти:)) фудбал. :)

+1

Не мора много да се трчи, више има у грађењу него у трчању, а и они са много кондиције не могу тако лако да погоде кош, као што могу да претрче све и дају гол.

Nisi valjda jedan od onih matoraca, što odigraju prvi basket normalno, posle se zabiju pod koš, grade i traže faulove? :)

Шалу на страну, ја сам увек за баскет. Овај викенд тешко, али следећи што да не.

Da te upišemo, Džimi?

а и они са много кондиције не могу тако лако да погоде кош, као што могу да претрче све и дају гол.

Ti to mene prozivaš, m? Ako, ako, doću vam ja i na basket!