Prijava

Упишите ме, па кад стигнем да дођем. Ако не овај викенд, онда сигурно следећи. Мада, реално, мени радни дани више одговарају од викенда.

Nisi valjda jedan od onih matoraca, što odigraju prvi basket normalno, posle se zabiju pod koš, grade i traže faulove? :)

Не одиграм ни прву, а већ тражим фаул. :)

Ti to mene prozivaš, m? Ako, ako, doću vam ja i na basket!

Доџи, доџи! На банану :))

Dosao bih vrlo rado, basket volim najvise od svih sportova. Trenirao sam nekoliko godina, ali nisam bas sve pozaboravljao, i dalje me sluzi sut. I to dobro. Pod kosem moze da mi uzme loptu samo onaj ko je za glavu veci. Steta sto mi je daleko, ako budem neki vikend u Bg-u, videcu da svratim. :)

Упишите ме, па кад стигнем да дођем.

Nemoj, Dzimi, oce da te biju! Oni samo cekaju da im dodjes.

А јебига, мора некад и то тепање да падне. :)

Не одиграм ни прву, а већ тражим фаул. :)

U što to ne volim. Verovatno se šališ, ali meni to strašno ide na kurac. Ja ne volim faul, izbacio bih to pravilo iz basketa.

Pod kosem moze da mi uzme loptu samo onaj ko je za glavu veci

+1

Kad se zagradim, uvalim lakat ili bulju, ne može mi ni Bobi Marijanović uzeti loptu ;)

Nego, 'oće igrati neko ili svi podržavate košarku, jebemusve?

Stavi stitnike na svaki moguci deo tela, nece te stedeti pod kosem. Najbolje kad bi mogao da dodjes u viteskom oklopu, ali vrucina jebiga.

Crno brate imam predlog. Pošto mi vukajlijaški fudbal pičimo nedeljom, ajde da basket rokamo subotom. Voleo bih da mogu da igram i jedno i drugo, a siguran sam da ima još ljudi koji razmišljaju na sličan način.
Što se tiče sledećeg vikenda, na žalost otakzujem sve jer imam mnogo posla u redakciji, ali zato ću moći onaj vikend posle. Vise u svakom slučaju lepo provedite ako budete igrali.

Ја би готивио, али јеби га, не сме се играти баскет због колена.
Могу мало, ал' после неких 10 минута крене да боли и то је то..

Kad će ovaj basket? Jebeš ove fuMbalere.

Oћу ја баскет у недељу ако успемо да се скупимо.

Može, malo basket, malo fudbal. Ako sam u BG u nedelju, dolazim 100%

Aл виш да нема никог да се јави.

Дошо бих и ја, ак' ме примате, ал' сам у Новом Саду.... Кад будем у БГ-у за неки викенд обавезно ће дођем....
Ако има људи у Новом Саду моремо и овде дорганизујемо исто нешто слично....

Dipper, eto i ja sam za i u NS sam, mada neće to uspeti, nema nas nešto iz NS za to...

Срање што је у недељу киша па не можемо да играмо, а скупили смо се у овако великом броју.

Evo lepog vremena, aj se organizujemo, grehota da se ne spiči makar jedna partija.

Ја не могу у наредних двајес дана никако, мора сучит зиспите. А волео бих да се скупимо бар једном, кад могу фузбалери могли бисмо и ми.

E ljudi htedoh nešto da vam predložim. Kod nas na fudbalu ima dosta ljudi koji vole basket, a odmah do fudbalskog terena čuči i jedan košarkaški. Mogli bi svi zajedno da banemo tamo i da cepamo oba sporta, a naravno najviše sa ciljem druženja i zajedničkog blejanja.

A zašto da ne, taman htedoh da predložim okupljanje nedeljom jer se subotom nikad nećemo okupiti, što od onih koji leče mamurluk od petka, što od onih koji pričaju da ga leče. Rasporedićemo se lasno.