Prijava

Gomila muškaraca na jednom mestu priča o brijanju, kitama i znojavim pazusima.

 
 
 
http://www.profile-comments.com/images/gay/images/this-thread-is-disturbingly-gay.jpg

EDIT: Obrij`o sam muda...

Моје оштро око детектује неке завидне голуждравце на овој теми.

а понији нису?
елем, бријем киту и јаја због пушења и генерално хигијене, лакше се сејбава сперма и цеђ, а све око ките сјебавам машиницом. такође машиницом сјебавам и пазух и путић од пупка до ките. сва срећа не треба да се цимам око леђа и груди/стомака јер нисам маљав.

Facafacaa

Моје оштро око детектује неке завидне голуждравце на овој теми.

Ахахахахахахахахахахахахахаха К О Б Ј А С Н!!

Рекох, не мислим на шишање, већ искључиво бријање, шишање мора понекад, ако куран почне да се мрси, јербо је прчвољак....
Рецимо, неки људи кад ме виде вако кудравог, одма ме нападну да се бријем, депилирам, какогод, што ми жестоко иде на курчеву ресу...

Бријем пазух једино од маја до септембра, остало ништа. До душе, на грудима и стомаку немам ништа, тек ми је 16 и по. :)

Ovo kao da sam ja napisao. :)

Bradu brijem na svakih 5-6 dana(mogao bih i cesce),raste brzo u odnosu na moje godine.

naravno. jednom mjesečno depilacija cijelog tijela.

Шта ћете се бријати испод пазуха, то раде само жене.
То на страну: Још ништа не бријем.

Шта ћете се бријати испод пазуха, то раде само жене.

Слажем се, али ипак, ружно је каци у превозу, у кратким рукавима, па се ухватиш за шипку, а оно длачурине испадају на све стране. О базенима и мору да не причамо.

Upijaju pazusi miomirise, pa ih lišavam života jednom u 2-3 meseca. Palamar, zmajeve kugle i okolopalamarnu površ takođe sređujem, malo žiletom, malo makazama, jerbo sam esteta.

Била оваква идентична тема, ал' да не смарам.

Елем:

Češće se brijem dole nego gore. :)

Исти случај. Патка и муда наравно морају да буду обријани, не капирам људе који пуштају растиње око курчине, још онако кад израсту длаке на максималну дужину, па почну да отпадају и лепе се за сапун. Јебеш то. Пазух такође, понекад, а остатак неретко шишам на кеца, нарочито лети, безвезе ми је да се шетам на мору или по Ади као јебени јети.

Зато неретко урастем у брадурину по лицу.

Још мање капирам људе који у свему томе виде нешто геј, зато што су такве искривљене друштвене норме и системи вредности, па је мушкарац који иоле води рачуна о свом физичком изгледу аутомацки геј. Мајке ти? Такве изјаве углавном (углавном) долазе од дебелих, масних брђана који цео дан проводе с порнхабом, криво им је што не јебу, ал' таман посла да то признају.

Још мање капирам људе који у свему томе виде нешто геј, зато што су такве искривљене друштвене норме и системи вредности, па је мушкарац који иоле води рачуна о свом физичком изгледу аутомацки геј. Мајке ти? Такве изјаве углавном (углавном) долазе од дебелих, масних брђана који цео дан проводе с порнхабом, криво им је што не јебу, ал' таман посла да то признају.

Амин. Али депилација ногу - то је већ геј.

Па слажем се и ја да треба бријати на љето и прољеће, ал што ће се људи сваки дан бријати туј?

Али депилација ногу - то је већ геј

Е то је већ нешто што жене раде ако ћемо о томе.

Ovo je ko BRAVO da čitam.

Ovo je ko BRAVO da čitam.

Начи имају такве рубрике тамо, мого би понекад да завирим, шта знам...

Не знам како може да доприноси изгледу и хигијени депилирање груди, стомака, руку и ногу? Шта ту има толико да се запати од бактерија, вируса, смрадова и тако даље? И да ли је тешко скинути длаке са јебеног сапуна, као да је то нешто не знам ни ја шта..?
Патка треба да се шиша, ту и тамо, реално, рекох, кад почне да се мрси, јебено је...
Бријање пазуха ми не иде у главу, али никако, рекао сам своје мишљење о томе на првој страни чини ми се трећи мој пост, мрзи ме да проверавам...

Елем, ако је депилирање океј, не би ме чудило да неки део мушке популације почне да ставља тампоне у рчма, јер је то океј и спречава хемороиде, на пример, или појаву пролива, то је ин, и доприноси изгледу чмарних колутића...

ЕДИТ: Иначе, ја сам навео да се појавом гејева, метро и осталих сексуалаца појавио тај обичај и међ стрејт људима, и питам зашто је то тако...

Brijem pazuh redovno (makar jednom sedmicno) i ne vidim nista lose niti gej u tome. Higijenski je, brate. Narocito ako se neko obilato znoji.

ја сам навео да се појавом гејева, метро и осталих сексуалаца појавио тај обичај и међ стрејт људима

http://25.media.tumblr.com/tumblr_m3jqc7mmGs1rv8q8go1_400.jpg

EDIT:

и осталих сексуалаца

http://25.media.tumblr.com/tumblr_m3jqc7mmGs1rv8q8go1_400.jpg

Добро бре Костићу, ако се разумеш реци ми који су па ћу да их наведем...
Иначе, јесам озбиљан, јер је већина стрејт дебила почела да се осећа угроженим, ако није обријан на неким деловима као остале фегетлије, јер мисли да чупав пичке добит' неће....

Nisam probao, i neću brzih dana ... nisam nešto dlakav jebemliga...
A što se brijanja pazuha tiče, rekao mi drug da se znoji isto kao i prije, da mu ništa nije pomoglo, i dalje ima savršene lokvice ispod miške lolo

мисли да чупав пичке добит' неће....

Nije, nego misle da čupav možeš da dobiješ samo čupave pičke, a većinom se preferira ćelavo.
Ma nemači pojma, baš čupav imaš više šanse da dobiješ ćelavu, idealna količina dlaka je ako je jedan i samo jedan partner ćelav. Ako su oboje ćelavi deluju u klinču kao dva puža... ili grčko-rimska rvača, a ipak je malo previše ako su oboje čupavi pa ni to ne valja osim za picajzle. Znači, ako oćete ćelavu ribicu, ne brijte bobana, neka živi slobodan i divalj.