Prijava

Изгаси комп

Гаси порњаву

Јебао

поправљао нешто, јебао се око тога сатима

Da ti ne trošim kredit, čućemo se.

Smorio si me ko plovak u bunaru

Promocija koktela.

Bezobrazna prodaja bućkuriša sa 60 posto vode

Postignut je dogovor.

Pala je neka ucena

Si gledao Mancester?

Znamo se 100 godina, ne prilici da cutimo ovih 10 minuta u busu.

Си добар?

Где си, како си, шта радиш, шта има ново?

Јебеш ли нешто?

Само да се похвалим да сам ја кершме и ја то радим свакодневно више пута, а ти кажи да не јебеш па ћу ти пустим најјачу фору у универзуму "волиш секс и радо га се сећаш"

Лол.

Sjebala me jedna za 12 soma

Sjebala me 2. od 6, posle nisam proveravao.

Jebo sam

Nisam, al' ionako ne znas nikog sa zurke pa me boli kurac.

Kaizen - Dobra definicija.

Odabrana, odabrana, odabrana, biće odabrana!

Ne mogu u grad, nemam para.

Mrzi me da idem, treba udjem u kup uefa u menadzeru/igram master ligu u pes-u

Ucim.

Zevam na internetu po ceo dan.

Kako je bilo u skoli/na fakultetu? -Dobro.

Bilo sranje, smorio se ko zmaj, kazem 'dobro' samo da te skinem skurca

Како си ти добар дечко!

Дала би ти пичке, али убиће и мене и тебе идиот са којим сам тренутно зато што има скупа кола, паре и све што му мама и тата дају

Види га што је леп!

Напокон си се сетио да се средиш и обријеш крме једно неотесано

Ђеси мали!?

Јел била плата? Треба нам кинта да се разбацујемо јер смо нашу потрошили

Hehehe, jesi luuuuuuuud :))

Sviđaš mi se. Sipaj u me k'o u nerotkinju

To je smoooor.

Jebiga, izlazi van okvira mojih mentalnih sposobnosti ali ko bi priznao to, ipak su me roditelji vaspitali da sam njihova bući-bući pametnica, i pored toga što je mojih petstotinjak neurona optimizovano za reprodukciju hit pesme Goge Sekulić "Iždžaraj me analno, vlasniče bijeljinske privatne firme za šverc cigara i prasećeg grover koncentrata", održavanje vitalnih funkcija organizma, pućenje usana, estimaciju imovinskog stanja muškarca i motoričke radnje prilikom blajvanja istom.

Ti znaš koliko ja tebe cenim. Izuzetno si pametan i sposoban...

E sad ću da te karam, satima, danima, za sto kuraca ću da te cimam. Ima da mi učiniš usluge koje ne bi bratu učinio. Ko te jebe kad si glup i hoćeš da radiš za džabe.

Ćao

Nemam pojma šta da ti kažem, nisi mi zanimljiv, tek toliko da te pozdravim da ne kažeš drugima da sam ufurana

Ти си страшно добар дечко, али није то до тебе, у мени је проблем...

Заситила сам се твог курца, пара довољно немаш, кола можеш само да сањаш, ноге ми више отпале пешачећи до куће, на море ме ни једном ниси водио, најскупља вечера нам је била кило кокица које је твоја кева спремила, тотални си смрад, моје другарице никад нису биле за то да будем са тобом, нашле су ми ситуиранијег бају кратког курца, бесних кола и дебелог новчаника, јеби се и сналази се даље сам, ћао, ћао!

Kad cale kaze:

Selo moje kraj Morave, volim tvoje obicaje

Ja cujem:

Pijan sam ko letva, dojder vamo na oci ne vidim

Roditelj, rodbina, komšija. Ima li šta novo?

Jesi položio nešto na tom fakultetu?

Ајде да је упознаш, слатка је!

Габор невиђени, ал оће да се јебе

Oćeš na piće?

Devojko, ja sam fensi, ne sedim na ladan beton, a ako ćemo da furamo, nećeš ni ti!

Nećemo da furamo.

Kad te cura ostavi sa rečima: "Najbolje je da ostanemo drugovi"

Bolje beži od mene glavom bez obzira i onako ne bih ti donela ništa dobro, da me oženiš jebala bih se za sindikatom lokalnih šimejl autolimara i deca bi ti bila mongoloidi sa negativnim IQ-om, jer šta drugo očekivati od mene kad koristim tu olindranu foru i očekujem da neko poveruje u nju, ali svejedno kad me se setiš za desetak godina i ovog tripera koji će ti tek biti otkriven za sedmicu-dve doživićeš transferčinu blama i opsovaćeš đuture sve pravoslavne svece bome i pokojeg šokačkog