Prijava

Друже или пријатељу мој.

Је л можеш да ми одеш до Узбекистана да подигнеш свилене штапиће за уши које је моја жена наручила и притом да скокнеш до Аљаске по медвеђу шницлу за моју ташту, час је то а мене мрзи и имам сада гомилу неких измишљених обавеза, ево баш сада тренутно морам да почешем лево мудо, сврби. Е да, и треба ми 50 евра, вратићу ти никад.

MAMA: ljubice, bubice moja

operi suđe, prostri veš, obriši prašinu, napoji braću, oribaj kupatilo i usisaj kuću

Ćale: e zajebi više da mi tražiš cigare kad god nemaš, preteruješ ga stvarno!

Pazi ovako, saću ja didem da pišam u kupatilu,i ostavljam paklu na televizor, al mojne pola pakle da mi digneš,već uzmi 3,4 najviše.

Videćemo (u bilo kojem obliku i od bilo koga izgovoreno).

Nema teoretske šanse da će išta biti od toga.

Sve sam naučio, polažem sigurno.

Nisam ni pipnuo knjigu, ceo mesec se zajebavam na netu i ločem sa ortacima. Pašću ispit, ali ću vam reći da mi nije jasno što me srušio/la kad sam sve znao. Pička profesorska traži kintu za prolaz.

Kolega, znate li kada je stočarstvo?

Želim te u sebi

Brate, kako da obučeš braon i zeleno?

Latentni sam homoseksualac

Dogovorićemo se

Saftaj ga

Mama bre, pa opraću suđe i obrisati prašinu, evo SAĆU..

Neću nikad, bar ne danas.

Samo se ti, gosn' električaru, popni da isključiš struju...

... dok Milunka ne donese tandžaru i pusti Džekija s lanca

Кева и ћале: Лазо . . .

Сине, дошао је тренутак да прављење тебе коначно добије смисао и циљ. Сад идеш да радиш све оно што нас мрзи а и управо почиње премијер лига/ Сулејман па нам је баш до јаја да тебе цимамо за све оне сморне ствари које морају да се ураде. Ај мало у општину па у пошту па још једно пар сати чекања у реду, који курац смо те склепали ако не да нам радиш такве ствари.

Кева: Види како лепа мајица, што ти се не свиђа?

Могао би да престанеш да се облачиш као за сахрану, нико није умро. А баш би био фин у овом пинк дезену, треба више да се трудиш да личиш на Динчу, и да престанеш да слушаш те што урличу на слушалице.

Час је то.

Три сата минимум, ал' ако ти урадиш онда је мени часком.

(Inspirisan debelim pacovom, iznosim moj slučaj) Mater: Ej, sine... (dramska pauza)...

1. E, je l' znaš ko je umro u selu? - ________ (uneti ime unesrećenog)
2. Imaš para da mi daš? - Treba mi za ________ (uneti razlog od popravke ciklotrona, preko remonta geblange na autopilotu spejs šatla, do kupovine uranijumskih izotopa)

Jao izvini, nisam imala vremena

imala sam vremena al me boleo kurac da se smaram sa tobom

(keva) Sta radis?

evo sad su mi reklame izmedju turskih serija pa mi dosadno pa reko sa tobom da malo ubijem vreme

Kako stojis sa vremenom sledece nedelje?

Pripremi se da te iscimam da mi zavrsavas nesto

Moram sa tobom da se posavetujem u vezi togitog problema

ne zanimaju me konstruktivna resenja hocu samo da se zalim i kukam i istresem

(ovo posledenje je karakteristicno iskljucivo za zene)

Ајде на кафу негде (ово у задње време од многих).

Требаш ми да те цимам за глупости али немам довољно образа да одмах кажем шта ми треба него ћу да те подмитим са кафом и глумим ти другара пола сата.

Лемајо, није то уопште искључиво за жене, има и код нас таквих.

Нисам те сконтао брате.

Сконтао сам те ал ме боли туки за тебе, нема потребе да ти се јављам

moguce covpa, al ja ovo iz mog iskustva :)

aa, ne znam ja kako to duradim

znam, ali me boli baš da se mantam oko toga i uključim mozak, ti ćeš

:звон: :звон:

Ево сетио сам се да те позовем после месец дана да видим шта се ради, иначе ми требају паре, услуге а могао би и да ми попушиш курац ако си расположен.

:vađenje novčanika pola sata:
je l' trebaju neke pare?

mrsko mi da dajem i žutu banku, ali ako baš neko insistira ću dodam kol'ko treba

Kasniće vam plata

Boli nas kurac koliko vi radite i da li na poslu provedete 10 ili 12 sati. Mi smo firma u restruktuiranju i morate da se strpite i krivite kičmu za 20.000 dok ne dođu bolji dani. Generalno ste nebitni i ako vam se ne dopada možete samo da odjebete na vrata jer ima dovoljno onih koji će raditi i za 15.000.