Prijava

Стоји и то да смо говна, то нико не пориче...

I pretjeruju sa simpatijama prema tome da im se siše. Stoka.

Pravni fakultet je leglo radikala i naprednih radikala. Fujčina.

Studenti su pušači kuraca.

A studentkinje pušačice, je li tako Kizo? :)

Ako vole u prkno šta je tu loše :)

Jednu jebe drugI mu ga puši. BtW Da li studentkinje teološkog fakulteta preferiraju analni seks? Zna li ko?

Studenti su pičke najvece

Pravni fakultet je leglo radikala i naprednih radikala. Fujčina.

Kao i obično si lupio, ali dobro na to se makar ne plaća porez. Bio sam na pravim i reći da je to leglo nekakvih radikala i naprednjaka može samo čovek koji nije ni prošao pored zgrade pravnog. Ima ih zapravo ni manje ni više nego na drugim fakultetima, a povraća mi se od tih generalizacija kako su ljudi na nekim fakultetima automatski jako progresivni, a na nekim drugim pak sve sami pripadnici pećinskih ljudi.
Posle sam upisao novinarstvo i što se toga tiče budući novinari su teški alkosi :) Znam to jer i sam pripadam toj grupi. Doduše i tu ima izuzetaka pošto moja devojka ne pije uopšte, a završila je moj faks.

Što niko ne spominje ove (nas) sa privatnih faksova???

Što niko ne spominje ove (nas) sa privatnih faksova???

Jerbo nema potrebe, svi ste vi razmaženi, šta ima tu da se profiliše ololol

Što niko ne spominje ove (nas) sa privatnih faksova???

Познаников брат уписао приватни факс, завршио на време, а по речима млађег брата (тог познаника) никад није учио и био је пробисвет, а факс је лак, сад колико је ту истине, у то не улазим. Добио диплому и запослио се у ћалетовој приватној фирми. Чича мича и готова прича.

hahahahha :D pa jeste u suštini tačno sve što se priča za privatne....u suštini može i na njima dosta toga da se nauči, samo što možeš da biraš dal ćeš stvarno da učiš, slušaš predavanja itd. i da prođeš ili da ne učiš i prođeš, i onda naravno svako izabere ovo drugo...

U suštini, privatni studenti su de lux pušači.

Правници су хероји свакодневнице. Исто важи и за студенте ФОН - а.

pa jeste u suštini tačno sve što se priča za privatne....

Јесте јесте, ево четири јебене године ми је требало да у мору дебила пронађем и склопим екипу од десетак нормалних људи који су дошли ту из неког другог разлога осим овог који подразумева Ћалетову Фирму™. Све говна, неспособне сподобе, удаваче из којекаквих села и варошица, сам крем лицемерног шљама који је затровао ову земљу својом глупошћу. "Менаџери" курца од овце. И ту смо ми, 1% здраворазумних људи који имају свако своју причу како је завршио ту где је завршио.

Јебо матер имамо чак и једног "ултрадесничара" који иде и курчи се по факсу, као "ја пишем за Правду, ја сам у СНП1389, ја идем на текме, ја сам син божији, ја убијам педере, ја јебем опааааааааааа" па ви видите која је то комедија.

Правници јебу... ал' само са државног.

Vita
Студенти за којекакве дизајне, уметности, историје уметности
http://hipsterseatforfree.com/wp-content/uploads/2009/11/hipstercatalog.jpg

Сине, ово су ти архитекте.

Јеби га ЋАЛЕ, ово што сам ја гледао, на архитектури има добрих фенси пичака.... А овакве креатуре сам виђао на тим студијама које имају неку уметност у називу....