Prijava

Dobro je poznato da umetnici jebu i imaju najbolje ribe na stranu sve sto su generalno svi cudaci, ludaci, alkosi, narkomani, klosari i cudno se oblace (hipsterisu)

Луди Чак

Pravnici su govna.

Ali jebu.

Не да се видети из приложеног!
ОПАААААААААААААААА!!!

The Forester, koja je ta tvoja priča kad si završio na privatnom?

Dobro je poznato da umetnici jebu i imaju najbolje ribe

Tačno, a i umetnice imaju dobre frajere, uglavnom.

Mića Jovanović umeće i u umetnice i umetnike i u koga god hoće, kad god hoće.

tvoja priča

Могао бих културно да те питам шта то тебе боли курац али нећу, рећи ћу ти да где год сам желео да студирам директно и безобразно су ми тражене коверте са суманутим цифрама много већим од оне коју сам дао горе споменутом Мићи. Врхунац су приредили Шијан и Бајић на ФДУ који су ме лично избацили са коначног списка примљених (на коме сам био други, буџет), зато што нисам имао 7500 евра да на том списку и останем.

Пљујте ви, разумем ја све то и за 90% ствари се у потпуности слажем, али ја сам сачувао своју психу после гомиле таквих пиздарија, а за ствари за које сам способан да радим последња ствар којом бих махао унаоколо је диплома јебеног Мегазорда.

Pravnici su mahom prepotentni i 1/1 bi gazili i preko mrtvih da dođu do cilja. Ubije ustavno pravo umozak, pogotovo ono prije Ratka Markovića, ono na 3200 strana u 3 toma, budeš normalan dok ne položiš to, onda ti nešto klikne u glavi....

Studenti se karaju u buljsona i to neomascenog.
Tako cujem...

Ne secam se da je neko profajlirao TMF-ovce, studira li to jos ko?

Realno - i na državnim i na privatnim imaš pušače kurčevine koji ne zaslužuju status građanina a ne status studenta. Vajsversa imaš briljantne momke i đevojke i na državnim i na privatnim. Onaj ko hoće da nauči - naučiće, nema tu puno filozofije.

jao ljudi što je meni dobro :D

a studenati se svi dele na dve grupe one što rade i one što se šlepaju... ko i svugde u svetu i životu...

Interesuje me sta mislite o studentima gradjevine

Kako mozes studirati gradjevinu jebenu, gradjevina se ne studira, uzmes kolica i guras, uzmes mesalicu i pravis malter, dnevnica 20+ evra.

Kad mi to odgovorite onda me interesuje misljenje o studentima saobracajnog fakulteta

a lose ti je ovo iskreno ,1/10 za pokusaj

kakav pokusaj cega pokusaj?

brate, ovako te molim
https://emojipedia-us.s3.amazonaws.com/thumbs/120/apple/96/person-with-folded-hands_1f64f.png
samo jednom nas ispoštuj i potvrdi sa "da, okej, nisam dovoljno truda uložio u ovaj post, kasno sam provalio da je sranje i da se niko neće primiti na njega", znači samo jednom brate moj

kakav pokusaj cega pokusaj pricajte sa mnom molim vas?

дај да видимо то са саобраћајним

Meni je skroz na mestu ovo za studente gradjevine.

Nema sta na gradilistu neces nauciti za 3 meseca.

Kako mozes biti student saobracaja jebem mu misa, polozis vozacki sednes za volan i eto te u saobracaju, ne treba fakultet za to