Prijava

Ако Јоргованка не успе да састави владу, неће се ништа посебно променити. А ако успе да састави владу, неће се ништа посебно променити.

Ja bih uveo da svaki glasač može da da deset poena. On sam odlučuje da li su ti poeni negativni ili pozitivni. Ako recimo hoće da kazni Tadića zbog toga što je izneverio njegova očekivanja, on da Tadiću pet negativnih, i ostaje mu još pet. Da li će tih pet da u plus Tomi, ili će da da tri pozitivna Tomi a još dva negativna Dačiću, svejedno. A može da da i deset negativnih Tomi, ili pak deset pozitivnih Tadiću, uglavnom, da ih rasporedi kako hoće. E, onda bi drugačije izgledala izborna slika i videlo bi se ne samo koliko je ko omiljen, već koliko je i omražen. Na primer, sedam posto ljudi bi dalo pozitivne poene za Dinkića, ali ja znam da bi mu svi ostali iz čiste mržnje prilepli bar po jedan-dva negativna, ako ne i više. U krajnjem skoru bi se videlo da je Dinkić u tolikom minusu da ne bi mogao da prismrdi ni u skupštinu, a kamo li vladu. Mislim da sam ovo baš lepo smislio.

Обзиром да нам је гесло ,,Да комшији цркне крава'' контам да нико не би прешао цензус, тј да би сви били у минусу. Слађе би било људима да завуку овима што им иду на курац него да подрже неког. Уосталом, већи део Србаља сматра да не гласа за бољу опцију него за мање зло.

е да и даће нам свима младима лепима часове енглеског бесплатно

Обзиром да нам је гесло ,,Да комшији цркне крава'' контам да нико не би прешао цензус, тј да би сви били у минусу. Слађе би било људима да завуку овима што им иду на курац него да подрже неког. Уосталом, већи део Србаља сматра да не гласа за бољу опцију него за мање зло.

Živa istina!

Обзиром да нам је гесло ,,Да комшији цркне крава'' контам да нико не би прешао цензус, тј да би сви били у минусу.

Nije baš tako. Većina ljudi ima kakvog-takvog favorita. Malo uopštavaš, a ta priča o kravi i komšiji, to je valjda deo folklora kojim volimo sami sebe da blatimo. Što reče jedan: Samo u Srbiji ima "ovo ima samo u Srbiji".

Уопштавам, слажем се да и превише сами себе блатимо. Кад странци виде нашу земљу, обично се одушеве, ал ми стварно као нација имамо проблем - волимо да се међусобно делимо, и пљујемо сами на себе, и стидимо се своје прошлости и правимо бабароге од нас самих. Ваљда нас зато сви живи и зајебавају, јер ко ће да те поштује ако ми сами не поштујемо себе. Но нажалост, збиља мислим да сам у праву кад кажем да би сви били у минису; фаворит је само мање зло. Ретки су ти који готиве некога, то је углавном из ината и терања контре до чистог интереса. Зато код нас опстају екстреми типа Јелене Карлеуше, Чеде Јовановића. Такође, кад погледаш, Двери и СРС имају заједно преко девет процената. Кладио бих се да је у другом кругу председничких избора више људи гласало против него за неког кандидата.

Pa šta i ako priznaju?
Ceo svet je priznao a još samo mi nismo (kao).
Jaaako mudoooo

Pa ništa, ali i ja vjerujem da će to lakše uraditi oni, nego DS, jer DS nema muda za to, već su dovoljno proevropski orjentisani, to bi im bilo previše - a SNS, koji je kao, nacionalistički, ima veću slobodu da to uradi, jer neće imati toliko jaku opoziciju u DS-u zbog toga, i uopšte u javnosti, koliko bi DS imao jaku opoziciju u SNS-u, kada bi oni to učinili.

Neće jovičiću jer bi to bilo političko samoubistvo nije ni toma baš toliko glup

Ne znam, vidjećemo. Ja sam ipak protiv tog priznanja, iako priznali mi Kosovo ili ne, to ništa ne mjenja faktičko stanje na terenu.

Ja sam ipak protiv tog priznanja, iako priznali mi Kosovo ili ne, to ništa ne mjenja faktičko stanje na terenu.

Slažem se.
Evo čitam vesti.Brisel reko neće SNS-DSS i već peva drugu pesmu.Vidi se da ima svoj politički stav lolo

Situacija je poput onog dečijeg nadvlačenja oko nečega.
Prvo su snage jednake a onda se pametniji doseti i pusti stvar.
Ovaj drugi, manje bistar, pada na leđa dok prvi ispada car.

bice isto kao i pre,samo sto je sada razlika u tome sto ce svi biti na vlasti.toma kao prdesednik,tadic kao premijer.taman tako su i organizovali nasi satro prijatelji.ameri su tu ispali pametni.trpaju parama i poziciju i opoziciju,pa im svejedno ko ce da vlada.

Ja samo želim da kažem da mi je iskreno žao ovog Борко-a na osnovu ovog poslednjeg komentara. RIP Borkov mozak. :(((( Eto, to je sve.

A što se tiče predsednika nam – šta znam... Obrazovaniji sam od njega, to je jedna stvar recimo. Užasno je što ću svoje dvadesete da proživim pod Nikolićem. Baš onako fujčina.

Nikolić- kralj! Jorgovanku bih rastrtio od kurca. Valsinarbe i slični just keep calm i nastavite da cmizdrite kako 'država treba duradi nešto'. Da ste iole sposobni ne bi na ovom sajtu kmekali kako ste obrazovaniji od precednika ili slično, nego ste svi ovde šatro neko mudo. Obrišite dupe sa vašim obrazovanjima.

Он је мени тако грозан био да је мени просто жао било њега да гледам!

А и диплому је купио >>> http://www.nazadsrbijo.com/2012/06/tomina-diploma-falsifikovana-na-divljem.html