Prijava

Jedino sam ukapirala da je Lullaby predsedica, pa da joj ovom prilikom i čestitam.

A što tema nije onda "Ne volim upitnike" bez upitnika. Ili "Ne odgovarajte, ne pitajte me". Ili "Mac, mac". Ovako mi nije jasno.

ed: ?

Radoznalost je jako dobra ako se pravilno usmeri. Cenim da bismo još živeli u pećini da nije bilo radoznalih ljudi.

Ko je Sunčica?

Sunshine, jbt.

gde je moja rasna crnka iz Abu-Dabija sa megalomanskim dojkarama i inženjerskom platom, da je tršim u njenoj vili na Dedinju

E, ovo i mene zanima, uplatio sampaket aranžman još pre tri meseca na račun Kontikija i još mi je nisu poslali...

Da nisam bio radoznao nikad ne bi štošta napravio.

Idem ja jednom internetom i naiđem na vukajliju...

i naiđem na vukajliju...

Их, то ти је подигло стандард квалитета живота за огроман проценат. Та радозналост ти управо троши драгоцено време, које си могао на много начина продуктивније да проведеш.

Та радозналост ти управо троши драгоцено време, које си могао на много начина продуктивније да проведеш.

Као и нас осталих седам хиљада тренутно активних.

Губљење је времена ако претерујете, као и све друго. А и овде се може доста научити, исто као и зезати и опустити.

А радозналост јебе кеву, једна од ретко добрих особина у људи.

Не зајебавајте људи , ко да не знате да смо сви природно радознали. Како би они јебени пећинци провалили да курац иде у пичку да нам Бог није подарио радозналост ? Како би открили ватру ? Како би наука напредовала ? Како би могли да живимо а да се не питамо "чему ово служи" ? Кашиком би набадали шнице , а виљушком јели пасуљ.

Како би они јебени пећинци провалили да курац иде у пичку да нам Бог није подарио радозналост ?

kurac u pičku? pa zar nisu jebali normalno???

Капирам да нисте сви чули ону причицу о Исаку Брауну.
"Кад се ђеца врате из школе родитељи их са врата питају :
-Како вам је било у школи ?
Мене је моја мајка увијек питала:
-Јеси ли данас поставио неко питање ?
Ја сам увијек само махао главом , али сам онда схватио да могу нешто интересантно да питам професоре , так сам их све више и више изненађивао , и та радозналост ми је донијела Нобелову награду."