Prijava

Voleo bih da vidim koliko nas ima u ovom sportu, bilo da smo aktivni ili "penzionisani". Aktivni: U kojem ste klubu i koliko dugo igrate?
Penzionisani (prevremeno): Koji su razlozi odustajanja?

Evo da ja prvi počnem...

U Crvenki sam bio 10 godina, prošao sve mlađe kategorije, zbog fakulteta sam morao napustiti treninge, ali sam otišao u manji klub (Sivac) gde samo vikendom igram utakmice... Inače, ušao sam i u sudijske vode, pa ako nisam uspeo kao igrač, možde ovamo bolje prođem... :)

Моји ушли у прву лигу :)

Zaječar, Sombor ili Žabalj? Ako si iz Vojvodine... xD

Hunnter
Zaječar, Sombor ili Žabalj? Ako si iz Vojvodine... xD

Vrbas :)

Pa Vrbas je ušao u super ligu... Tamo je i jedan naš pulen.... Tvoj prezimenjak... :)

Ja sam igrao rukomet , al' mi nekako smarački i previše je grub , jebeno je grublji od ragbija. Ipak se držim basketa , gospotski.

Igrao sam rukomet tri godine, paralelno s fudbalom. Nisam se dugo zadržao pošto su mi treneri spočitavali da sam previše grub za taj sport. Igrao sam krilo, beka i pivota. Utakmica karijere mi je bila protiv Zvornika. Sve se završilo konačno sa operacijom koljena pošto mi je pukla hrskavica.

Sve se završilo konačno sa operacijom koljena pošto mi je pukla hrskavica.

Uh, pa ti si baš najebao....

Ako je slučajno Bo Spellerberg na vukajliji, a krije se, nek mi se javi, neću ja nikom reć'. Fala.

Баш је шмекер тај мали Боћа , тидро

Ako je slučajno Bo Spellerberg na vukajliji, a krije se, nek mi se javi, neću ja nikom reć'.

Isto važi i za Hansena... xD

Mislim da nemamo iste razloge. :D

дуче и перовићу јел сте ви само навијачи или играчи?

Mislim da nemamo iste razloge.

E to je već nešto drugo... xD

хантеру, зајечар је завршио први у првој лиги... информиши се мало пре него што отвориш неку тему.

Done, veruj mi da pratim.. Završio je prvi, poraze je jedino imao od Spartaka (kući i u gostima) i od Vrbasa (u gostima), mada neke ni od tih poraza nije trebao da ima. Malo sam pobrkao... Dešava se...

зајечар је имао две изгубљене... а и нормално да је пустио и врбас и спартак на крају да не би дошло до проблема у будућности... не знам само како им је темерин извукао бод у сред зајечара...

Dođe do opuštanja, na polusezoni se videlo da će jedina borba biti za drugo mesto... Stvarno je ekipa vrhunska, retke utakmice su bile ispod 10 razlike... Bojim se da će tako i Crvenka proći kad se sastanu sledeće sezone...

Tamo je i jedan naš pulen.... Tvoj prezimenjak... :)

Ај ноу :)