Prijava

Пошто видим да нема тема на форуму, отварам је. Шта сте радили одмах послије регистрације? И због чега сте уопштено отворили профил на Вукајлији?

Po navici.
Posto svaki sajt trazi registraciju glupavu, registrovao sam se za svaki slucaj ako mi zatreba.
A sta sam uradio posle toga...?
Verovatno procitao par definicija i ugasio tab.

Ја сам дошо намјерно. А први дан сам написао 1 дефиницију и подијелио око 60-ак коментара

Ja sam Vukajliju pratio sigurno jedno godinu dana prije nego što sam se registrovao. A kad sam se registrovao, ne znam, krenuo sam da ocjenjujem k'o lud i da komentarišem, a već sutradan sam i definisao svoju prvu defku. :) Zašto sam se registrovao? Ne znam, čini mi se da sam vidio neku defku koju sam htio da prokomentarišem, a i vidio sam da kastig, koji je uzrečica 90% Hercegovaca i naš trejdmark, nije definisan, pa sam riješio da ja budem taj koji će ga definisati. Sve ostalo je istorija.

Prvi dan mi 31. decembar, i prva defka mi je odabrana lolo.

Дошао 14. октобра, дефинисао прву дефку, (чини ми се), Јавио ме испресец'о (тако се калио ја), читао дефке к'о луд, оцењивао и коментарисао... И ево, сада цепам Вуку у вену...

А моја одабрана изашла 6 дана послије регистрације па тек онда су је одабрали

ja čuo foru "sačmarica" i otvorio nalog da je napišem. naravno, napasala se minusa i bila je obrisana :)

vido poster sa ovim likom
http://www.youtube.com/watch?v=OZLAZa3WQ0I

pa posto je iz mog grada lolo rijesio da se registrujem
odma istog dana napiso 3 defke, od kojih je prva jos ziva i po skoru je medju top 10 mojih, a druge dvije mi popljuvao mentally disturbed i brzo su obrisane lolo
onda sam malo citao prije sledece defke...

Први дан замало да попијем трајни због големе расправе на форуму и коментарима против Зајклона, Блек Хола и још једног двојице ликова.. Не треба напомињати да је Џони Курајбер (тадашњи ЏониБК) био са мном у тиму.

Dobro nat, ta tema je kako smo došli, a ova je šta smo radili čim smo došli. :D

Ваш први дан на Вукајлији

Ја питам "шта сте радили први дан" а не "како сте дошли на Вукајлију".

ninka_92
Ja sam Vukajliju pratio sigurno jedno godinu dana prije nego što sam se registrovao.

...да

Aaaa, pa da, velika je razlika. Može i jedna "Šta ste ručali onog dana kada ste se registrovali'"

"Šta ste ručali onog dana kada ste se registrovali'"

лололо

Ја сам крк'о свињу и рен!

Ima negde i neka defka koja opisuje dolazak novajlija i prve radnje, ne merem se setit kako se zove.. Ja sam neki primer toga..
Vido na fejsu da je neko stavio u "notes" neke defke, sećam se samo da je bila pljuga među njima. Izguglo, ne bi li našo odakle je pokupljeno i tako naišo na sajt. E onda kreno da čitam odabrane, svidelo se to meni i tako se zarazio. Aj reko da napišem i ja nešto, al su mi prve mačiće u vodu bacili. I tako..
edit: ladno sam tek sad ocenio pljugu lolo.. Zanela me tad svetla velike Vuke valjda

Ja neku svinju, to NG bila pa ono...

Ја сам чак и први дан добио једног пратиоца.