Prijava

ЛОЛ ја се сјећам шта сам јео на дан регистрације. Плазму са млијеком! Не знам зашто сам се регистровао. Зато што сам био докон превише, као и сада...можда. Можда не...

Ја се не сјећам шта сам јутрос јео а ти се Томе тога сјећаш.

ja sam doš'o na vuku da bih se odvojio od fejsa i tih gluposti... pratio sam je i ranije, ali nisam pravio defke..
napravio sam tri defke prvi dan, jedna otpala 2 su još žive, fin skor..

Гавран са митраљезом

Ја сам чак и први дан добио једног пратиоца.

Mora da je bio Toše Proeski, on je default-ni pratilac :)

LOL VIDI OVAJ SAJT HAHAHA AL' SU SMEŠNE OVE DEFINICIJE ŠTA JE OVO POSTERI KLIK AHAHAHA OVE SLIKE SU JOŠ BOLJE VIDI OVAJ SA IVICOM DAČIĆEM HAHAHA DOBAR FAZON LOL IVICA I MARICA HAHA

Eto tako nekako.

Meni je ovo zapravo dupli nalog koji je vremenom postao glavni.

Lep mi je prvi dan bio, koliko se secam. Prvo sam samo postere pravio pa sam skontao da su definicije vise kul.

A koji ti je originalni? I zašto je pao u zaborav? Dobio trajni, a?

Jok, napravio sam ovaj jer mi se nije svidjalo ime na onom drugom. Pa je onaj popio trajni zbog lajkovanja nekog.

Ја сам понекад залазио на овај сајт, а у последњих рецимо пола године пре регистрације све чешће и чит'о тако нешто, глед'о.. свашта. :Д Дуго сам планир'о да се региструјем, ал' ми нешто било мрско и онда сам једног дана вид'о неко говно од дефке на насловној и решио да је исхејтујем коментаром.

и решио да је исхејтујем коментаром

''МИНУС! Која брука од дефиније, е. Свака част овом што је успео да напише такву глупост и молио би' један аплауз за модератора/админа, јер је право чудо што је успео да убаци овакву неку бљувотину у одабране. И да завршим коментар са неким прдежом: ако не волите домаће филмове, онда гледајте она америчка говна у којима Чак Норис једе муње и прди громове.''
Ахахахахахахаххахах. Опастан неки... :Д

Ja sam u prvom danu skonto da treba pisati Kosticu "Neces moderisati"