Prijava

Nemoj da se neko zajebao da igra gej Alijansu ko ovaj Ninka :)

Ču gej, Alijansa majka.

Ču gej, Alijansa majka.

Gejeva.

Dodjite da pikamo pravu stranu igre na Kataklizmi.

Ninka razočarao si me kao čo'ek. Hjuman paladin je najgej stvar koju možeš da uradiš u životu...

Ninka razočarao si me kao čo'ek

И као комуниста.

Hjuman paladin je najgej stvar koju možeš da uradiš u životu...

Blad elf prist?

Nema više gej od hjuman paladaina decxko, sledeći po redu je muški blad elf paladin.

Undead male rouge.
Orc female warrior.
Tauren male shaman.
To je to.
I, da, alijansa je smeće.

Dodži mi na duel decxko.

Idem da igram malo, da nabijem lvl.

da vam se i ja javim...nastavio sam da igram posle duze pazue, trenutno lvl 27 na x1 pa ako oce ko da se leveluje nek se javi. horda, dps sam.

'Oćete me linčovat' ako rečem da su mi svi karakteri koje sam ikada napravio ženskog pola?
I da, uvijek igrao kao Alija i solovao 2v2 arenu kad god me zapa'nu Hordati.
Igra ko na Nelthu Alijansu?

Šta fali Puzzle... ja imam ženskog blad elf rouga :)

Ma vidim da ste se okomili na Alijansu jer nijesmo napucani k'o Orkovi i Taureni niti smo prljave mentalike poput andedova, pa reko' biće kuršlus ako prijavim tendenciju da igram sa ženskim karakterima. To je najviše jer su bolje animirani u većini slučajeva i oprema izgleda ljepše nego na predimenzioniranim pripadnicima jačeg pola.

Poceo sam pre dva dana Nick: Suprimebull
javite se pa da se zezamo
na onom x12 realmu sam...
molten

Ako je neko na Cata, a na Moltenu, neka mi javi kako je tamo i je l bagovano sve ili nije? Hvala unapred :)

Ja sam na Frostwolfu od pre par dana.

Ja sam nedavno počeo da igram. Igram na strani Alianse,Human warrior sam. Nije toliko zarazno kako sam mislio da će biti.

Predji u hordu, ne budi na strani crkotina raspalih, igraj na strani na kojoj prava muda igraju. Kakva alijansa crna, pobogu.

Drugovi mi igraju ovamo,a ja se još ne snalazim dobro na igrici,pa mi oni pomažu.