Prijava

Boli vas kurac, ja sam mislio da sam razmodovan.

Хаха, које трауме. хД

Је л' нас Каизен тролује ил неко стварно дрка сајт? Ако неко дрка, ај га пребијемо или му сипамо пепси у кока колу... Или му посечемо фикус!!12

ОСВЈЕТА ЈЕ НАША! лололо

Mentos u koka-kolu lajt, trololo :)

poslednji put kad sam video zelenu vukajliju bilo je kada su me banovali jer sam idiotu rekao da je retardiran.

KO zajebava Vukajliju da ga nađemo i napravimo pritke od rebara u plućnoj maramici.

Daj gazda, rešavaj, ne mogu ništa da pravim :(

Боли вас курац, ја сам мислио да је један мод преко ког гледам мод подфорум, променио шифру...

ne odloguje se stalno, vec kad ocenite defku/poster/reakciju... (makar meni)
inace, forum cveta od kako klinac smara

KAJZEN DURADI NEŠTO!

Večeras/noćas sajt prebacujem na nove servere/hosting pa će biti prekida u radu ali posle toga će raditi brže nego ikad pošto će biti na mnogo više servera.

Супер је то, али имаш ли у плану да поправиш претрагу скоро, или то иде у пакету?

Ако треба помоћ око пребацивања, ја сам јак у леђа.

Sve će da radi kao pre kad se prebaci.

Nemoj kao pre, nego bolje!

да да мало иритира, претрага, постери, реакције и на још нешто сам наишао и као смор... Смара

Jedva sam se ulogovao, iako mi je fajerfoks zapamtio šifru, sada toga nije bilo pa sam razbijao glavu kako beše lozinka. Rekli su mi i drugi da su imali problema sa tim. Jel to zbog prebacivanja na nove servere ili zbog tih anonimusa koji ruše sajt?

Javlja mi se da je ovo insajd džab, da neko od moderatora sadašnjih ili bivših u saradnji sa drugim banovanim autorima želi da sruši sajt kako bi svi prešli na njihov koji je odavno već u planu.