Prijava

Dalas je vezao 8 izgubljenih produžetaka zaredom, verujem da je to ta crna serija.

Негде тамо до средине јануара? Могуће.... Јебем ли га, добру екипу су склопили ове сезоне, штета би била да ју не искористе у плеј-офу....

Bez Lejkersa ove sezone u plej ofu ili prestajem da prazim NBA.

Dub
Bez Lejkersa ove sezone u plej ofu ili prestajem da prazim NBA.

Brate, ja mislim da je bolje da ti prestaneš da pratiš NBA, nego da pleyoff ostane bez Lejkersa... Ne Lejkersi bez playoffa, nego playoff bez Lejkersa... :) Nije to to bez njih. To ti je k'o ženska bez sisa. K'o 8. mart bez jebenih karanfila. K'o Nova godina bez jelke. K'o Vaskrs bez farbanja jaja. K'o srpska kinematografija bez "Lepa sela lepo gore". K'o Terminator bez Arnolda. K'o Crna Gora bez Mila. K'o Vukajlija bez Luksa Učitelja. Mislim da si shvatio poentu...

Kakav bedak kad je Zen Master odlazio... Nikada nije bio počišćen i eto, posle toliko godina i titula u poslednjoj sezoni ga počiste...

@BIG

Trebalo je samo da se Atlanta i Smith sloze oko njegovog dolaska u Boston pri cemu bi Pirs zavrsio u Mevsima,dosta je timova ucestvovalo i buduci pikovi su bili u opticaju...ali Boston je bio rasplozen da utrapi Pirsa,sto je po meni apsurdno. Denver rastura...

А због чега је стопирано? И је л' то 100% тачно? Јер сам под утиском да би каменовали руководство Келта ако би трејдовали Трута....

Јер сам под утиском да би каменовали руководство Келта ако би трејдовали Трута....

Pod dobrim si utiskom...

Јер сам под утиском да би каменовали руководство Келта ако би трејдовали Трута....

Krenuo bi u Ameriku da im jebem mamu kapitalističku u pičku baš. Ako je ovo istina taj koji je planirao da trejduje Pirsa nek mi se nasisa kite, govno jedno.

http://www.beyondthebuzzer.com/2013/03/08/report-paul-pierce-was-nearly-a-maverick-at-trade-deadline/?fb_source=pubv1 provlacilo se po jos dosta sajtova/foruma.... Eindz i kompanija rade dosta cudnih stvari,pocevsi od ove sa Allenom, spominjan je navodno rebilding ekipe u kom je Pirs izjavio da ostajati nece sigurno, i isto tako da Garnet (pregovori sa Klipersima) nece ostati u ekipi ukoliko Pirs slucajno bude trejdovan, mislim da od sledece sezone necemo vise gledati iste Celticse.

Dippere, baci pogled na PVT :)

Jel planira jebeni Kuban da dovodi neke normalne igrace, m?

O.J Majonez im je prejak igrač, mogu oko njega ladno da grade tim. Dirkenštajn na zalasku karijere... VC takođe... Najbolja im je šansa da zabodu nekog dobrog pika sledeće sezone :D

Jesu hteli da ga trejduju. Jebiga, ne poštuju ni ikonu kluba. Bil Rasel je rekao da bi trejd Pirsa bio veoma glup potez. Sreća pa nisu uspeli da sklope dogovor, ista je priča i za Garneta s tim što Garnet ja mislim može da stopira trejd.

Pucaju oni na Josha Smita sledece sezone i tu ce verovatno i zavrsiti i Dzenings je izjavio da ce karijeru navodno nastaviti od sledece sezone u Mavsima...

Сасам ти одговорио брате Факеру....
Бостон би лоше прошао.... Не би имали више Пирсове тројке (а већ су изгубили Алена, а Тери баш и није нека замена) и не би имали јебену икону клуба.... Овако је најбоље....

Garnet nije proveo celu karijeru u Bostonu i nije to toliko strašno ako ga trejduju al ako trejduju Pirsa onda su pojeli govno, ogromno govno. Ako ga trejduju nek mi puše kurac, prestaću da navijam za Boston. Ništa ne može da mi ogadi neki klub u bilo kom sportu kao nepoštovanje prema legendi.

Ma bre sve počiva na novim pikovima, eventualno dovođenjem igrača srednjih godina... Jer mladi igrači koji su tek došli u NBA još ne idu iz svojih klubova. E sad treba da se trejduju tavki kao što su JSmoove, i takvi igrači, a ne veterani na zalasku karijere, ikone klubova... Jebem ih usta kapitalistička.

Garnet jede govna, eto.
Igrao u Minesoti, pa prešao u Boston, osvojio prsten i sad je on kao zakleti Kelt, ovo ono. Nije on čitavu karijeru tu, pa da sad nešto glumi.

Зар неће за Џенингса требати трејд? Мислим да он има уговор на још једну сезону.... А не знам баш да имају некога (осим Новицког) са ким би могли да изједначе понуду....