Prijava

Luda tekma. Ne volim govedo Džejmsa ali svaka mu čast.

Da jbt lik je šutirao fazon 25% iz igre, i strpao clutch. Institucija! Sad čekamo opet Rouza sledeću da trpa u zadnjoj sec

odavno ovakav PO nije bio

smiješno bilo ovo na kraju kad su 3 tajma sprcali za izvođenje auta i na kraju faul u napadu
glup mi potez Rouza da na 8 sekundi daje 2 poena za X i onda da se brane.
brate ili šutaj trojku da vodiš ili ganjaj ta 2 u zadnje 2 sekunde.
Ali nema se muda, lagano je kad je iks da se pripali trojka od tablu pa šta joj Bog da...

не вјерујем колко су судије навлачиле за јебени шиткаго, 5 пута ми је дража побједа због тога

pa da kad nisu uspeli da ih kazne onda jbg, a i ono je bi faul od Noe ispod kosa no dobro..

Klipersi su, ako pobede večeras, definitivno najbliži plasmanu u finale konferencije.

glup mi potez Rouza da na 8 sekundi daje 2 poena za X i onda da se brane.

Pa šta je trebalo, posle koša za 84-84 da prave faul?

Pametno je postupio, otvorio mu se prostor i krenuo na koš. To što je Đems posle dao jbg dešava se. Kao i na prošloj.

Ali nema se muda, lagano je kad je iks da se pripali trojka od tablu pa šta joj Bog da...

Derik Rouz nema muda??? Jebote šta sve neću pročitati.

mirotić je sinoć bio očajan, ono kad ih je klivlend stigao prvi put čovek je uzeo tri-četiri teška šuta u nizu, nijedan nije pogodio, plus onaj air ball kad je bio potpuno sam na trojci

šta je sa gasolom, je l igra sledeću?

Da li SK prenosi neku utakmicu večeras?

Jok, tek u nedelju u 21:30 sledeći prenos.

Jebo ga u nedelju u tom periodu derbi, finale evrolige i verovatno će prenositi 7 meč hjuston clipers. lolo

Ali jebote kako su uspeli da se izvuku je nerealno...mislim da ce oni i osvojiti sad...Mochie Norris legenda

Ahahahaha,jebe Hjuston jebene kljaperse, prognoziram 7 utakmica finala zapada i 6 finala istoka.

Šta rade ove sudije Atlanti, ovo nema smisla. Jebeno popizdeh u četiri ujutru, nek se tera ovaj NBA, ako ikad prestanem da gledam, biće zbog preterane zaštite koje imaju zvezde u ligi.