Prijava

'ајде не лупај јебене глупости!

Secem kurac ako ga ne povede a da nije zbog neke povrede ili se posvadjaju nesto

Tako ste me i za nedovica ubedjivali da ga mozda nece povesti ali jbg ja se onako bas razumem u kosarku

Nedovića je poveo jer se Jović povredio, poveo bi ga kurac brt.

Mada kad pogledaš, na trojci smo možda i najtanji, tako da kontam da će pozvati vilicu na kraju.

Kalinić u skladu sa trenutnom formom, čitaj od kad je u Fenjeru, može da igra za Crnokosu, i da bude najbolji šesti igrač, eventualno...

Ipak, poznavajući menadžerke čarolije, ne bi me čudilo da ide na neko prvenstvo, neki šampionat kurac palac

Dajte bolji izbor?

Simon madjija?

Pa ako gledamo ovu sezonu, Simon zaslužuje poziv više od Kaline. Ovaj Kalina i onaj Kalina u Zvezdi nije isti Kalina brt, ne znam dal si gledao neku utakmicu Fenera ove sezone. Mada oni su stvarno jaki ko zemlja, pa možda zbog toga ne mogu doći do izražaja muda njegova.

Brt, ja mislim da Teodosića neće zvati, msm, ono, počeo je lik kamenčuge da baca, nešto šutira jednom rukom, šta li....
http://i.imgur.com/FjBVdaA.gif

Калину ће звати, ако ни због чега другог, а оно због енергије коју преноси на екипу. А и Сале је показао да му тренутна форма неког играча није превише битна јер их свакако он доведе у ред на крају.
Тако да не лупате.

Тео, Јовке, Марковић, Богдан, Недовић, Калина, Бјели, Ерцег, Симон, Јокић, Боби, Радуља.

Неће се Сале одрећи Марковића, сећате се колико је хвалио човека. А неће ни Калине, гарантовано.

Марковић је повређен и питање је хоће ли моћи уопште.
Недовић поред Јовића нема шта да тражи, али ако не буде Марковића - ок, можда се и провуче.
Ерцег нема клуб, а знајући Салета, неће дозволити да рецимо Мачван испашта због Ерцега, кад Мачван игра сасвим солидно ову сезону.
Калинић ни близу ономе због чега је доведен у репрезентацију, а кад не игра никако, онда и муда спласну, тако да и тај аргумент не пије воду.
Јокић, Марјановић и Радуљица да, од којих Радуљица сигурно, а за ову двојицу се надамо да ће их пустити.

Симона не бих коментарисао, али имајући у виду да смо опет танки на четворци, изгледа да ће опет да се ували.

Тако да не лупај јебене глупости, реме!

Brt ja ne vidim jedan razlog zbog čega bi Ercega zvao kad ovaj nema klub 6 meseci fazon. Pre će Luku zvati ako se potpuno oporavi do tad.

Minesota poduvala od mrtvih Lejkersa. Bjelica jebao NBA sa respektabilnih 6 minuta i učinkom od nula poena, jednim skokom i asistencijom. Bez pokušaja iz igre.

симон говнарчина ће опет сигурно да се ували

Jokic prerastao ligu ide u space jam da pegla sa dzordanom i patkom dacom

kolko smo se primili klasično srpski jedva čekam komentare kako razbijamo amere u finalu u riju

Hahaha de nismo. Tako smo se isprimali i na bjelicu kad je igrao dobro na pocetku sad kad je u kanalu nema ga ni u zurnalu

Kanalu-zurnalu solidna rima brt

Gagi Milosavljević je sigurica u timu, to nema šta da se diskutuje (15ppg, 5rbd, 2.5as, 41 3p% u Evrokupu, ajde molim vas)
Mačvan trenutno druga opcija na četvorci, ne pada mi niko na pamet osim njega i Luke tu
Na trojci je klimavo, ja sam se nadao da će konačno Lučića da zove, mada nema neku sezonu individualno. Kalina jbg, slabo igra, ali ne verujem da ga neće povesti. Ja sam mišljenja i da će Dangu da vodi, možda i Zagorca, videćemo kakav će biti sad.
Jbg, Micov je tu mogao lagano da pokrije, al šta da se radi.