Prijava

Ма да, препуни смо добрих играча на крилу па је сигурно да Калинић отпада. Ево, Симоновић, Кешељ и Лучић просто бриљирају, не зна човек за кога да се определи пре.... Сигурно је и да његова смањена минутажа нема везе са тим што је Датоме за класу, две бољи играч и једно од најбољих крила тренутно у Европи....

Само да Јокића и Бобија пусте клубови, мука ми је била гледати Радуљицу на овом задњем првенству против добрих центара....

Ovaj lik Curry, taman odigra 2,3 meča slabije, s bolom u kurcu, i onda dođe i najebe se matere. 51 poen, trojke 8/9 na poluvremenu, ako sam dobro ispratio. Uglavnom, nerealno jebeno

Belica nije igro, a ovi njegovi pobedili kliperse u gostima jbt. Ne valja to.

Igro Bjelica. Minut i po.

Kari 11 trojki hahahaa
11/16

19-28 šut

Plus i omiljeno.

Kari je burazer toliko puta ojebao da fazon sledeću utakmicu ako bude imao 30p, odma će da ga pitaju "jel ti dobro, šta te muči, nisi nešto svoj večeras". lolčina jebena.

U prvom poluvremenu šut iz igre 13/14.

jeste videli brate ko zakucava?

aha
možda jedino Gordon da mu prismrdi, ali će opet Lavin dobiti

sve pare na gordona bice kvota jedno 3

Kucaće vetrenjaču Lavin sa slobodnog, pazi šta ti kažem
Možda i kroz noge kao White nekad proba :)

ne izgleda lavin kad zakucava nekako je zgoljav sav i nije to to..

Pa da, ne može neko ko fizički ne izgleda da bude pobednik ol star zakucavanja.

a i fazon minesota gubi 30 razlike on leti zakucava sa penala windmil double pump pa mater ti jebo bog sveti

a uzeli willa bartona bolje da su neku klosarcinu od 40 godina pokupili sa ulice i doveli da zakucava

a jeste to, mršo ali leti lik :D

e a i Barton je živulja, može i on skočiti, možda iz ofsajda pobjedi :D

ali Dramond hahahaha

vidi moj post iznad vezano za bartona, pisao sam moje vidjenje

Ајде нека се још неко повреди из светског тима да оде и Боби....
Занимљиво ће бити видети Бугија, Дејвиса и Таунса на скилс челенџу.... Сад кад Драмонд изненади на куцању бокте....