Prijava

какав нелол

бар је смешна кинта, па се ниси изнервирао због пара

igrajte ovde nba

https://www.fanaments.com/

nisam siguran ali mislim da daju jos uvek 5$ no deposit bonus. Fantasynova je govno

rodni hud polako postaje jedan od najboljih igrača sa prošlog drafta

бјелица пре неко вече шутао 5/6. за два. 0/0 за три. очекујем да нам небо падне на главу.

to to to to!! jeste li spremili nachose i umak?

Gordon - šampion u zakucavanju.
Buker - šampion u šutiranju trojki.
Tomas - šampion u skils čelindžu.

to mica, i ja mislim da ce booker pocepati

Onaj nosač nameštaja? Sve tarzani jel tako?

Koliko mi je krivo sto Bosh ipak ne ucestvuje, najgotivnija glava u NBA. Kari ce tesko da odbrani titulu.
Takmicenje u zakucavanjima bi trebalo da bude najjace poslednjih godina, Levin i Gordon favoriti al i ova dvojica mogu da pokidaju

U koliko sati pocinje?

Trojke i zakucavanje, skils ne moram da gledam ako je prvo to

Edit: asi brz jbt

Samo da ne zaseru sa onim sranjima poput preskakanja auta, zakucavanja na dva koša i sl. Uzmi loptu brt i zakucaj, nemoj smarati daun foricama.

Imate reprizu u 10 sutra. Ja čekam da vidim 3p takmičene, očekujem da Redik dobije. Je l znate da je počeo da radi podkast za Vojnarovskog? I to baš do jaja podkast, slušao sam sad kad su mu bili Neš i Džamal Kroford.

Gledao sam i trening ovog tima sveta što je noćas igrao, Jokara glavni skečer tamo, Mesina ga izgleda baš gotivi, malo malo pa mu nešto dobaci. Jedna situacija:
kaže Mesina Porzingisu - moraćeš malo i trojku da igraš večeras, mnogo visoki imamo
ubacuje se Jokić - je l mogu ja pleja da igram?
- ne može kaže mesina, mnogo će ružno da bude
A i Mesina nahvalio Bobišku. U svakom slučaju, interesantnije mi to bilo od tekme jbg

^ znači dobar podkast? Mrzelo me da slušam, al kad ga hvališ, moraću

Ajmo Ajzea, Redik, Gordon za tiket, ajmo breeeeee

beni, relativno skoro je bio intervju sa Mesinom bio u Srb čini mi se, sad u pola noći ne mogu da se setim što je bio jbg, ali uglavnom hvalio isto i Bobija i Jokića i sl.

Možda i nije bio u Srb, ali domaći portal(i) radili intervjue ne verujem da su išli u Ameriku.