Prijava

westbrook > lebron

spavas li mirno oskar robertsone

Baš igra fino, sa lakoćom.

Bolje košarkaše imamo u Srbiji haha

Bolje košarkaše imamo u americi ahaahahh

Baš sam navijao sinoć da jokić dohvati još ta dva skoka, imao je jedno 6-7 minuta. I ništa. Al' ako nastavi ovako, neka se vestbruk i oskar robertson pripaze!

Preporodio se opet otkad je vraćen na centra, k'o bi rekao, ja sam mislio i da će mu krilna pozicija odgovarati baš.

Misljenje je kao guzica...

E pa poljubiš me u mišljenje xddd

Nije Jokara dobar, on je preodličan!

Samo da ne pomaže u odbrani onoliko i da oni njegovi saigrači pogađaju lopte koje im on ostavi na tacni, imao bi granicu tripl dabl stalno. Čovek deluje toliko samouvereno i igra toliko jednostavno da je to fascinantno.

Samo jos malo da stekne ime pa da mu ne sviraju mentolske faulove

toronto izgleda dovodi milsapa, mislim da ce biti opasno zajebana ekipa ako se to desi

Au umesto one crncuge to bi vec bio tim da se nosi sa klivlendom

arming zasto nema boxscora ni na nba.com ni na espn??

Meni radi app na telefonu yahoo sport

evo radi yahoo bravo maleni idemo dramonde

Zasto bi se Atlanta odrekla takvog igraca i to taman kad su sklopili dobar tim, al voleo bih da se to desi jer je Toronto pregotivna ekipa, jos samo ValanciJunac da pocne da mece preko 15 redovno ne mogu ova 2 sami..

valancijunasa cenim minus veceras ide na gasola(ako gospodin trener odluci da forsira gasola) a gasol ga redovno oducava od kosarke na evropskom ga vratio u osnovnu i pritom mu dao 50p

Pa kad Gasol igra glavom a ovaj je junac, steta sto ce uskoro u penziju jako inteligentan igrac

oldridz govno btw