Prijava

haha oce divac da satera u stecaj firmu

Divac je krtica ubačena od strane moćnog lobija iz Sijetla koji ima za cilj da ih potpuno sjebe kako bi se franšiza preselila u Oklahomu a supersonicsi vratili kući.

Pretpostavljam da svi znate koji milijarder jevrejsko ugarskog porekla stoji iz sijetlanđanskog lobija.

hahahahahah je l ovo za Kazinsa i Pelikasne istina jebeno?

Mada sad citam da mu je isticao ugovor na kraju sezone i da svakako ne bi potpisao, pa daj sta das, ali kontam da su od Bostona mogli puno vise dobiti

pogrešno si pročitao

I ja sam na nekom klipu video da su i Pelikansi dosta rizikovali baš zbog toga što on na leto postaje slobodan agent, e sad da li onaj restriktivni to ne znam. Baš me zanima kako planiraju da uklope Kazinsa i Dejvisa, trebaće im 2 lopte.

sledece sto moze da se desi je da gay ode u okc po nekoj mojoj proceni

nije slobodan agent na leto, pod ugovorom je i sledeće godine. njega su kingsi izjebali jer bi prema ovom CBA kazins mogao od njih da dobije novi ugovor od 200 mil na 5 godina. sad sa ovim trejdom gubi to pravo. ako ne bude produžio ugovor sa pelikansima sledeće sezone, maks što može da dobije je 130 mil na 4 godine (a ako produži, maks je oko 170 na 5 god valjda). tako da verujem da je kazins je s finansijske strane izuzetno frustriran zbog trejda

ja nisam mogao da verujem šta je divac uradio jutros kad sam pročitao... katastrofa

žao mi Geloveja što će u taj odron otići, brat kida ispod radara, mada, možda dobije veću odgovornost pa ga primete i ode negde

Odreći će se oni prava na Geloveja tako da će on sigurno preći u neki drugi klub. A Sakramento će da trejduje sve koji iole nešto znaju a da su malo stariji, hoće da krenu od nule i da jure samo pikove na draftu. Ne znam da li mogu Geja da trejduju jer je povređen, ali Kolisona, Meklemora i Aflala će svakako pokušati da se otarase. Imaju oni i nekog pika na draftu koga zadržavaju samo ako su u 10 najlošijih timova, ali to će im sad biti garantovano, kad se završi sa trejdovima, biće igrački verovatno lošiji i od Bruklina.

Sad se priča da je Divac odavno hteo da trejduje Kazinsa, samo je vlasnik Sakramenta bio protiv toga, ali na kraju je popustio. Mada stvarno su mogli mnogo više da dobiju zauzvrat.

A ni Nju Orleans verovatno nije završio sa trejdovima, priča se da i Terens Džouns sigurno ide.

divac sad mora da moli boga da mu se poklope neke kockice, pazite sad:

- pik iz prve runde koji je dobio od nju orleansa je top 3 protected - znači ako bude neki od prva tri, vraća se pelikansima
- njihov originalni pik je kod čikaga, ali je top 10 protected - znači ako bude neki od prvih 10, vraća se sakramentu. ALI, zbog onog imbecilnog trejda koji je napravio prošle godine, filadelfija sada ima pravo da zameni pikove sa sakramentom
- prvi pik iz 2019. (koji će sad očigledno biti visok) je takođe dao filadelfiji prošle godine za prava na jebenog luku mitrovića i vasilija micića...

katastrofa šta je čovek uradio. čak i da ova generacija na draftu i bude talentovana kako se najavljuje, trebaće mu mnogo sreće da mu dođe neko od top igrača

tarens jones mi je jedan od omiljenijih igraca nadam se da ce otici u portland i imati 30+ min po utakmici

neće im sijati sunce... što kaže beni i loša je osnova za rebilding, koji sam po sebi nije loša opcija, al' biće borba

nekim čudom da privuku dobrog FA, pa da se izmulja nešto... nekim čudom mislim parama

Jimmer Fredette scores 73 points in double overtime loss in China
FG: 25/49
2PT: 15/31
3PT: 10/18
FT: 13/13
54 Min.

JIMMER RANGE <3

Peaks89
Toliko su nezainteresovani bili sinoć, ne znam da li više skills takmičari, trojkaši ili kucači. Definitivno je all star postao bleda senka takmičenja, sad je klasičan šabački vašar... Obratite pažnju večeras, biće rezultat jedno 180:175, šutnuće 100 trojki, potpisujem

Agilni
Dobar post, al' stvari stoje još gore - 192:182 rezultat, a 123 pokušaja za tri!

Mada je šabački vašar do jaja.

Ја јуче угасио на почетку друге четвртине. Нисам могао да гледам како ликови стоје у одбрани док их овај с лоптом обилази к'о јебене чуњеве.

Jednom u životu sam smogao snage da odgledam olstar