Prijava

Закуцавања су била доста лошија него претходних година, поготово у односу на прошлу.... Гордон да је упола труда од тада уложио у ову годину мог'о је к'о из пичке узети.... И да се није сјеб'о јелте....

Ренадајв и Дивац су урадили курчину са трејдом (не толико велику колико се чини, али свеједно је срање), за Бугија су далеко, далеко више могли и требали добити.... Ово је к'о да је Атлетико дао Година за Банета Ивановића....
Контам да са Бугијем није ишло и да већ 10 сезона не могу у плеј-оф да оду (и да Ренадајв није хтео Бугију да да 200 милиона, а имали су рок до 28. фебруара ваљда за понуду, не знам нисам сигуран), ал' ако се већ креће из почетка нека се крене како треба.... Могли су ове сезоне можда да се изборе за тај плеј-оф коначно (пред почетак сам и веровао да ће се борити) и курчина.... Таман су лепо и кренули да играју и то без Геја....
Ако ништа, барем ће део гована од претходних менаџера бити делимично очишћен (који је почео са Џеј Џеј Хиксоном па би са местом 11-30 изгубили пика због Кливленда тј. сад Чикага).... Имаће два пика прве рунде на наредном драфту јер ће завршити међу последњих десет са оваквим саставом (без Бугија и Геја), а Филаделфија тешко да ће бити гора од њих па да ће хтети мењати пикове....

А и јбг, не може свако да води франшизу к'о Дени Ејнџ....

beni
- prvi pik iz 2019. (koji će sad očigledno biti visok) je takođe dao filadelfiji prošle godine za prava na jebenog luku mitrovića i vasilija micića...

Гудаитиса су добили, не Мицића.... Што и даље није неш' посебно....

Ma koji 28. februar, imao je Kazins ugovor na još jednu sezonu posle ove, imali su vremena koliko hoće da razmisle da li da mu daju taj maksimum. Nego je Divac mislio da će biti sve slabije ponude vremenom, ali čisto sumnjam u to. Vlasnik Sakramenta nije hteo da se odrekne Kazinsa, a koliko mogu da provalim, Divac je već dugo pokušavao da napravi trejd koji bi zadovoljio tog vlasnika. I sam Divackaže da je pre 2 dana imao bolju ponudu, ali jbg, tad nije imao blagoslov za taj trejd. A i stvar koja je odlučila u ovom je izgleda bio Badi Hild.

Kings owner Vivek Ranadive reportedly believes that Buddy Hield has Stephen Curry potential.
This is the same guy that compared Nik Stauskas to Klay Thompson, was in favor of clearing multiple first-round picks to make room for Rajon Rondo, Marco Belinelli and Kosta Koufos as free agents, and also reportedly wanted to keep Monta Ellis over Stephen Curry during his time as a minority owner of the Dubs.

Što reče Beni, da su se bar nakupili pikova kao što je Boston onomad uradio (kad je uzeo sve što Bruklin ima u narednih pitaj boga koliko godina i pikove još nekih timova), nego su im sve odluke do sad bile takve kao da prave tim oko Kazinsa, prelagano su se odrekli nekih pikova i sad kurac. Za ovakvog igrača, morali su da dobiju mnogo više, kako god da odrekneš.

Истиче му овај тренутни уговор 2018, али је рок за следећи (тај од 200 милиона) за нешто био крајем фебруара, мислим да сам негде прочитао то детаљније, ал' не сећам се тачно шта, зато и рекох нисам сигуран....

Ako sam dobro skapirao, a ispraviće me neko, Kingsi su trejdovali Kazinsa i Kaspija u Pelikanse za Tajrika Evansa, Badija Hilda, Heloveja i pikove iz prve i druge runde dogodine?

Ma jok, mogli su da potpišu taj nov ugovor sa njim ovog leta. I to naglašavam - mogli, nisu ni tad morali, ali ne pre toga svakako.

Inače odrekli se Meta Barnsa da bi napravili mesta za trejd.

О, да.... Дончић ће да се повуче кад буду видели плеј-оф....

https://twitter.com/SeanDeveney/status/833547388581195776?ref_src=twsrc%5Etfw

I Filadelfija je odbila ovo za jebenog Okafora, koji im je treći centar i zna se da se baš trude da ga trejduju, a Sakramento je na tu istu ponudu, uz dodatak Hilda, pristao za Kazinsa.

Mozda Vladei Difac zna nesto sto mi ne znamo

Moguce da je Kazins pravio sranja u svlacionici i tako to, mislim da je prvi u ligi po tehnickim greskama

Imate one klipove gde zabada stolicu kad ga izvedi iz igre i tako to, lud je covek

dobro, Fili uz ranjenog Embida, onda samo Noel ostaje, ako bi dali Okafora

Imaju i Holmsa koji je ove sezone imao utakmice sa 15-20 poena. A igrao je u tipa 15 mečeva (dobro, preterujem zbog efekta, ali ne preterujem previše, stvarno nije mnogo igrao). A tog Okafora već neko vreme pokušavaju da trejduju, nije da su odbili tu ponudu jer hoće da ga zadrže, već zato što misle da mogu da dobiju nešto bolje. Što je smešno samo po sebi, ali to je već neka druga priča.

Scousere, mogao je da siluje žene svim zaposlenima u klubu, morali su više da dobiju za njega. Barem kojeg još pika iz prve runde u narednih par godina, ako im je već stalo samo do draftova.

I kontam da troluješ haha

Ne trolujem ako si gledao tekme (hajlajtvr bar) video si da je decko lud skroz, mada zver od igraca

Slazem se da su trebali vise dobiti zato kazem mora da Vlade ima neki razlog tajni misteriozni ili je prosto potpuno lud

jebeni vivek. bugi kazins stariji od badija 3 godine xd

hajpuje se ova generacija, ali videćemo šta će biti od njih. kingsi nikako ne mogu do top 3 pika - jedan ide bostonu, jedan mora lejkersima jer ako ne bude među tri, onda fila uzima njihov pik. znači kingse i ako ukenja pa im dođe poslednji od ta tri, moraju da ga menjaju sa filom. ja računam da je najbolje što mogu da dobiju neki 5. pik, a od nju orleansa možda 12, bolje od toga teško

top igrači sa ovog drafta: fulc, lonzo, džekson, smit, tejtum, ajzak, markanen, monk, foks... prva trojica mi se čini da će biti dobri igrači, džoš džekson mi se dosta sviđa, ali njih nema šanse da dobiju. smit, tejtum i možda monk bi mogli da budu isto do jaja, ovo ostalo ko zna. i posle tamo sa ovim drugim pikom da uzmu nekog solidnog. ko zna, možda ih ukenja jbg. kobi je bio 13, pol džordž 10, kavaj čini mi se 14. pik i milion drugih primera. e onda sledeće sezone apsolutni tank mode pa šta bude

Ма ја сам дебил, нашао сам то, читао синоћ на прескокце вести полупоспан после Ол стара и односио се датум тај на рок за трејдове.... 23. фебруар, не 28....


Вивек би уместо Дуранта довео Стива Новака у Вориорсе....

... jer Stiv Novak ima potencijal da bude novi Dirk Novicki :)

Beni, samo kažem da su morali da uzmu više pikova, ako ništa drugo. A i to kenjanje (na draftu) često treba da se zasluži, a kad su Kingsi na prethodnom draftu uzeli Papajanisa sa 13. mesta, a on lik ni u onoj razvojnoj ligi ne igra ništa specijalno, čisto sumnjam da će sad da ubodu novog Kobija Brajanta ili Kavaija Lenarda.

Имали су среће и са Ајзејом, али јбг - Д'Алесандро рече да неће он дуго трајати у лиги....

ma slažem se, morao je da dobije potpuno nezaštićene pikove za tri sezone, bar bih ja to tražio. ali jbg. nego ko zna, možda ispadne nešto. tako se pričalo da je memfis onomad lejkersima dao pau gasola ni za šta, a na kraju su iz toga direktno ili indirektno dobili marka gasola i zboa. a oni su tu već godinama, jako gotivna old skul ekipa

iako je realnije da divac sad trejduje dva centra

biće zanimljivo videti kako će Vili Kouli-Stajn igrati, sad se moraju njemu posvetiti, radiće na post igri sigurno

ja sam od Badija očekivao dosta jer ima muda... al' ništa nije pokazao još, mada je i zbog 4 godine na koledžu izgledao bolje no što jeste

Inače, nije mala stvar što je Met Barns na tržištu... i te kako može da dopuni neku ekipu do ozbiljnijeg nivoa