Prijava

Управо ово. Погледај те проценте шута, нико вола не може да убоде.

Za koji minut počinje verovatno ključni meč za Denver, a samim tim i Jokića, za ulazak u plejof sa 8. mesta. Duel protiv direktnog konkurenta za tu poziciju Portlanda i nekadašnjeg Jokićevog saigrača Jusufa Nurkića

За неколико минута, почевши од најважнијег меча у Денверу, и тако Јокић, унесите плеј са осмог граду. Портланд двобој против директних конкурената и бившим саиграчима Јокић положај Јусуф Нуркић

Spolstra deluje kao veliki šmeker da sam peder voleo bih da budemo ljubavnici

Радјард Куплунг
За неколико минута, почевши од најважнијег меча у Денверу, и тако Јокић, унесите плеј са осмог граду. Портланд двобој против директних конкурената и бившим саиграчима Јокић положај Јусуф Нуркић

....da

i tako Nurkić ispade mega car, a palmli vola da ubode nije mogao. Ovaj naš umalo tripl dabl

Ovaj Galinari je takva stetocina da bi cak i Simonovic bio 10x korisniji od njega, odvratna ekipa Denver da nema Jokica pozeleo bi im da ne pobede nikad nikog

I to je to što se tiče Denvera ove sezone

Slazem se za galinarija. Posle se neki pitaju kako italija nista nije uradila...brt imas galinarija i djentilea plus belinelija i barnjanija. Pa 6 lopti im treba. I onda im se jos povredi datome

Slazem se za galinarija. Posle se neki pitaju kako italija nista nije uradila...brt imas galinarija i djentilea plus belinelija i barnjanija. Pa 6 lopti im treba. I onda im se jos povredi datome

Pa i tih 6 bi im bilo malo koliki su privatnici.

Novinar: Osjećate li pritisak zbog očekivanja da morate ući u playoff?
Lillard: Pritisak? Brate mi samo igramo košarku. Pritisak je na beskućniku koji ne zna kad će idući put jesti. Pritisak je na samohranoj majci koja pokušava skupit novce za stanarinu. Mi smo plaćeni ogromne količine novca da igramo ovu igru. Nemojte me krivo shvatiti, naravno da ima izazova, ali nazvati to pritiskom je skoro uvreda za normalne ljude ovog svijeta.

preljepo

To je Mihajlović rekao pre 15 godina.

daj link cistacu lica

Vestbruk tripl-dabl sa 57 poena, kakav ludak

Pokušao sam da nadjem, bio je to neki intervju na tv ne mogu da se setim na kojoj, ali mi je to negde ostalo urezano kao klincu da je rekao nešto na tu foru.

Cenim da si na ovo mislio, ali to je rekao proslog oktobra xd

Nakon meča u kojem je Torino savladao Fjorentinu u nedelju (2:1), popularni Miha je dobio pitanje "da li je teško mladom Marku Benasiju (22 godine) da nosi kapitensku traku Torina s obzirom na godine?"

Usledio je veoma, veoma inspirativan odgovor:

"Da li mu je teško? Teško je da ustanete svako jutro u četiri sata, odete na posao u šest, radite ceo dan i da nemate da platite račune na kraju meseca. To je teško. Nositi kapitensku traku je čast i zadovoljstvo. Benasi je srećan momak, kao i svi mi u fudbalu", rekao je Mihajlović.

ma 170 miliona izjava ima na taj fazon, al' debil Lilard patetiše ceo život, kakav atenšn hor

Ma imao je i ranije nešto, na tu foru, ne mogu tačno da se setim kako je išlo, ali što reče bandi takvih izjava je milion.