Prijava

ja ne znam kako nije sramota likove koje porede dzordana sa lebronom

ode bogdan u sakramento definitivno izgleda

36 miliona za tri godine, najplaćeniji ruki u istoriji nba

Koliko li se Divac ugradio u to

Dovoljno da ispegla troskove afere Mini Kantrimen. Ako me razumes.

šimejl23 ja sam to objavio na prošloj strani, ja sam ekskluziva ego manijak kažu da sam mrak.

Elem, BB Bengavi Bogdan je čekao 3 god u evropi da mu istekne taj ruki status od kad je draftovan i sad može da legalno dobije velike novce, to je jedno govno ljigavo nesposobno koje jebeni ulaz protiv litvanije nije mogao da realizuje.

debil.

Što si zavidan Ćilmo, nije loše ni 90k u Zlatiborcu

Ja to zaradim teškim trudom, ovaj bengavi bogalj je jedna velika laž, jedva čekam da ode tamo da mu crnje svršavaju po faci dok bleji u ćošku dvorane.

koje gowno od razmene, znaci pisanje ce biti ovaj hjuston mada navodno hoce da pojure pola dzordza...po ovome sto se dogadja deluje kao da ce grifin uboston i da cec mozda hejward u boston a dzordz u huston...preveliko gowno ce biti hjuston jer sve ove nadrkane ekipe kao cle i gsw imaju najbolje klupe...hjuston i da dovede jos ove pedere nemaju koga na klupi...po meni sad najvaznije trejdovi ce biti milsap i oldriz gde ce oni...prelep je salort posao odradio doweli su howarda za nista bukwalno i po meni najboljeg sa draftra malika monka

Kris Pol u Roketsima

mada navodno hoce da pojure pola dzordza

A ko će drugu polovinu
skečić

хахах, селтик би био поносан :D

Јебених седам играча и пика су добили Клиперси за Пола.... Солидно су прошли иако ту једино нешто вреде Беверли и Вилијамс јер би га иначе изгубили за џабе.... А највеће појачање Клиперса је долазак Џерија Веста, лик је издоминирао свугде где је долазио....

Smeker ovaj batler, skinuo je 75 posto ciganluka koji ova frizura nosi

Ode PG13 u OKC za Oladipa i Sabonisa