Prijava

Neocekivano jbt
Cikago oterao ronda, a minesota rubia u jutu za pika prve runde ??

Bravo, Bogdane, ništa manje se nije očekivalo od tebe, osvetlao si obraz ćelavom iz Zvezdare, a Žitko basket je naručio od Dionizija bronzanu intarziju s tvojim likom da okači u svlačionici. Zlonamernika će uvek biti, ali ti znaš koliko vrediš i da si sve stekao nesvakidašnjim cimanjem koje bi malo ko istrpeo

Kada bih mogao odigrao bih Kris Pola + na 83 sledeće utakmice dolazi na 75% sig (sig) to je znači 32162 laka dinara

Napokon neko pametan!

B92: ESPN ponizio Bogdana: -37 i -30, koga će da čuva? http://www.b92.net/sport/kosarka/nba.php?yyyy=2017&mm=07&dd=01&nav_id=1278166

lol koja glava, pa u tom timu gde su nas ameri ponižavali su igrali i teodosić i jokić na koga sad pola amerike drka, baš solidno rezonovanje

Ај промјени ту слику, одвратна је

Ал зато им је Пети Милс добар, упркос томе што је подувао Марковићеву курчину који је играо за исту ту слабашну Србију прошле године. Он нпр. добија 50 мил за 4 године...

Izgleda da će Džef Tig u Minesotu. Tig, Batler, Vigins i Tauns, skroz dobra ekipa. A i za Milsapa se priča da je najbliži Denveru ili Minesoti, ako još i on dođe u Minesotu, imaće drugu najjaču prvu postavu u ligi haha. Mada bih više voleo da ide u Denver da igra sa Jokićem, a ne da uzima mesto Bjelici.

I da, ajte lepo svi na Zapad, Džordž, Batler, Tig, Milsap

Dzef Tig 99% u Minesoti, haha a nerealno je da predje i Milsap ne znam kako stoje s parama, on je u Atlanti msm 20 mil imao, a realno jedino im cetvorka skripi, tu je Dieng jebeni... :/

Bukvalno da ode u Min Bjelika bi mogao samo da se pakuje. Nesto nisam sig ni da ce u Denver, videcemo. Vidim da je gospodin arming pomenuo da su RikiRubija dali za kilosecera u kocke, i drago mi je zbog toga :))))

Ode teodosić u nba konačno, čikago, 48 miliona za 4 godine.

Jedva cekam da pocne sezona sta se sve vec izdesavalo jujuju

I jj redik i amir dzonson u fili
Pj taker u hjustonu
Igudala produzio sa gsw, ja nzm izgleda ce svi ostati ili teraju tompsona mozda?

Al' će biti veselo za spavanje sledeće sezone.

A cikago oterao kanana i ronda, ja msm i karter vilijamsa onog, to su 3 pleja jebate bog, teo igra prvu znaci i to jako

Oni su bas rascistili narocito pleja ali sve, jos ako ode Vejd, igrace sam Teo, al ne zato sto hoce, nego zato sto nema vise nikoga hahahaha

Taj madafaka Gibson isto sutnut kao mace s praga :(

Ko je objavio to za Tea, je l pouzdano?

Njega bih više od svih voleo da vidim tamo, tj da razresi dilemu da li moze ili ne da igra tamo.

Ima u NBA igrici kad pocinjes sezonu da biras hoces prave sastave ili dobijete svi prazne timove oa draftujete ove postojece igrace i onda svi timovi budu max izmesani. E na to me ovo podseca.

a jao debila sad je naso da se zeni kad je uzo 50 milki

čikago će imati 3 pobede ove sezone

Potpisao je predbracni xexe.

A kontam da ce orasanin da se smori opasno kad shvati da je buknula karijera napokon, i da je zavrsila u ispijanju surutke sa anom ivanovic u cikagu kao domacice.

ma nebitno dal je potpiso il nije, poenta je da bi sad mogo da kara crnkinja kolko hoce, a morace samo ovu njegovu zabu, dok ce ona da se kara njemu iza ledja sa crncima i onda kad je otkrije uzece mu pola para zaradjenih u braku