Prijava

znaci za sada dolaze: bata gugi,dzela,torazulu,veverica, mali sale,govedarica i ja.
Aleks andros pod mozda.
Nek' napravi neko kulturan spisak,ja ne mogu 'vako preko fona.

Ја мора да се предомислим.
У вези оног телевизора. Заболе ме курчина ова моја од шесипо сантима да гледам барселону и милан, е!

ЕДИТ: КУЈ МЕЊО НАЗИВ ОД ТЕМУ?!

nemoguće da iz celog pomoravsko-šumadijskog okruga dolazimo samo nas sedmoro ili osmoro!?

bata gugi,dzela,torazulu,veverica, mali sale,govedarica i ja.

Заборавио си Роки Билбаоа. Вероватно и Радмило долази, ако га пусти девојка.
Милош88 најавиЈо долазак ако буде у Кагеу. Од женки нико не да дође.

e, nisam video nigde da si i njih naveo
stvarno bi trebalo da se napravi spisak...

ovako, da pitate malog Saleta, kazite Mile pito, jel to poco da jebucka i lajferise il je otvorio dupli nalog ovde?
misim, ko je od ucenja jos vajde video, a hajvani, sto kaze andros :)
i moderatori durade nesto, dizaberu jedno 5-6 definicija iz Kg, evo torazulavi je sveze stikliran, jos 3-4, da vis kako odma bolja poseta na skupu i kako se vise cascava :)
ljudi, ja sam tu za koji mesec, shator da se kaparishe, nemo sezona svadbi da ne uvati ...

БОЛ КУРЦА

i moderatori durade nesto, dizaberu jedno 5-6 definicija iz Kg

ne fali ništa i za Jagodinu da se nešto uradi :)

Миле, Салета је данас професор на испиту у пуном амфитеатру испрозивао како би смео да се клади да унутра има макар три његове, па ти види. :Д
Тебе и оног управника с накурњаком на аватару чекамо к'о озебли сунце. лоло

ЕДИТ: Дуче, иди дрогирај се на неком другом месту.

ЕДИТОВО ДЕТЕ: Заборавио сам и МрРалеЉ-а да ставим, а можда бану и Зијо91 и К.В.Д.З.

tri njegove sta? mislim, ne bih dimputiram....
jel ima bre neko zensko tipa trilijan, nin@ i to...

Три конкубине, сва срећа није Салетова девојка то чула, а седела ту близу. :Д
Месалина не мож да долази, среда, а нина ваљда више неће на окупљања. А и боли нас пиштољ.

слушај, тотално је нелогично да се налазите у Златнику, ви од Корићана и са Мале Ваге, Гавра из правца Тополе, Џела саеродрома, дакле идеално у Ердоглији... осим ако Гуги и Манијак не долазе, па дизађете гостима у сусрет...
јој бре што ми се долази кући, једва чекам!!!

Јебо ти логику кад је Златник најјефтинији! :)
Брате, исцимај се, дођи, шта да ти кажем, овде си добродошо. :Д

Од женки нико не да дође.

Pederbal u KGu, jel aminovao Verko to?

Који ће ми курац Верко, он ионако тео да довуче оне педере из београда кад тамо забрањена парада.

Мени примарни проблем што нас Курд јебуцка овде, те мења назив, те убацује маскенбал, на крају ће да промени време и место. Изгледа да му криво што се окупљамо без њега. хњо хњо хњо

дакле идеално у Ердоглији

Dva drugara beše u Erdogliji?

al kazi kako je metnuo pahulje, tolika gejstina davno nije vidjena. ako je i od Vranje, mlogo je, kume :)))

Aj dogodine vam možda dođe i antireumatik crvene boje. :)

Nije, nego vam stavljam one pahuljice kad već pravite maskenbal...mada mi nije jasno koji će vam to kurac da se maskirate. Mislim, i bez toga...razumeš?