Prijava

ima li vas koliko? primate slaninare u druzinu?
Evo gledam posto je karta do KG od NS. :) oko 1100
Mnogo je da idem kolima sam do KG. Mnogo zajebancije.
Hocete da me redebreksujete oko 2 nocu da mogu da se jebem po sred KG sam, pijan u noci? Pijana, matora budala. :)
EDIT:
16.30 NS - 19.30 KG Lara... oko 1100
4.15 KG - 8.15 NS AS Krag... oko 1000

Jedino što vidimo od toga što je skoro 20% moderatora odavde je da jedan naš izađe na naslovnu u mesec dana. :D

lolo, a i to što vidite naslovnu meću vas ovi iz dijaspore :)

dragisicu,lepo pise gore gosti dobrodosli. Mada nisam bas najbolje razumeo

Hocete da me redebreksujete oko 2 nocu

deo.moz i da okupis neku druzinu,nije na odmet.

lolo, a i to što vidite naslovnu meću vas ovi iz dijaspore :)

Ја за пет комада знам да су из Бамбиленда, једна можда из Војводине или ЦГ, а за још једну нисам сигуран. :)

Драгишићи, наћи ћемо ти се, може и раније то да се почне. :Д

opaa, da l' će se konačno i to desiti :)
što se mene tiče, utefteri me u spisak :)

to gugi!
veverice,pravi spisak lololo

Ja sam sad bolestan, al do srede bi trebalo da budem OK... Gde nadjoste "Dukat" (jel to ono kod Zastavinog solitera bese?), i sredu nemam pojma, al nema veze ja cu da dodjem jer sam u mogucnosti...

Na Pivari je, kad kreneš ka Beloševcu. I ja verovatno dolazim, ako skrpim malo veće pare lol.

Gde nadjoste "Dukat

dukat je u cerovcu,ovo je zlatnik :)

Jes bre u pravu ste, neka para jest...:) Preko puta Gromovica ulaza u Zastavu, sa pogledom na gomile uglja i cisterne mazuta, romantika, mislim da ce se prijaviti veliki broj zena ljubitelja industrial dizajna...:P

ee, blago vama vi se bar međusobno poznajete a ja ne znam nikog :)
ali, nema veze, imam utisak da vas znam sve ukupno 300 godine

Ni ja ne znam nikog, znam samo da mi je Veverica komsija na 200 m, al kakve veze ima, bas zato je okupljanje...:)

mene ne racunajte, od sinoc vise ne pijem.

Govedarice, pa tebe niko ne tera da piješ, služe tamo i sok. :D

od sinoc vise ne pijem.

ajde,ajde,da su mi dali dinar svaki put kad sam to rek'o....pa...imao bih oko 10 jevreja,ali to nije bitno,samo ti dodji i ne brini nista,procice te :)

Сви да пребаците ову мелодију на телефон да нам буде знак распознавања.
http://www.youtube.com/watch?v=gsA5fNCV1wQ&feature=player_embedded

Хвала на позиву, најдобији народе! Не верујем да ћу тада бит у нашем прехлијепоме грахду, ал ако будем био, обавезно присуствујем.

Ал бих да они који прихсуствују ако ја не будем бијо ту, обавезно поставе што више слихка!

Nači položio sam 3 komada u januaru mož se okupljamo kad oćete!