Prijava

ne zajebaj, ko će branit kosovo, jadan?

A jeste vragolan, čika Pani ;) Ajte i vi naovam' da popijemo vi i ja po jednu.

pa mozda banem i ja na to okupljanje,

Шта можда? Да дођеш обавезно.

Sorry, nisam u KaGe-u tad.

За сада,долазе:
- Радмило Топола;
- Дрогирана веверица;
- torazulu;
- MileBubreg;
- jewdja;
- Markes;
- Otac Gavrentije;
Не долазе:
- Џела;
- Trilijan;
- Mickey Savage;
- RockyPadreJGD;
- Roki Bilbao.

Šta je sa bata Miletom?

Šta je sa bata Miletom?

долази готово сигурно, само да ми потврди па га стављам на списак. Како се ко буде јављао тако ћу допуњавати листе.

Onda ti fali i grupa "Možda" :)

не могу да пишем толико, данас сам послао преко 50 ПВТ-ова. :)

Pa otkud u Kragujevcu 50 Vukajlijaša?

Крагујевац, Краљево,Јагодина,Чачак...Још људи који нису тако далеко...Додуше,водио сам се Предражињовим списком,тако да сам врв изоставио неке људе. Али су сви добродошли,само нек' се јаве.

има ту и људи који нису на предражињовом списку.
ако ниси слао пвт страји, алексу андросу (он је рекао да ће да испоштује следећи пут), приштевцу исто шаљи, па кад се сетимо још неког ко није тамо прибележен, слаћемо.

poslao sam i njima. Jebem li ga, mislim da nisam nikog izostavio od onih koji su bili do sad, javio sam veverici da obavesti govedaricu i malog saleta,jedino ne znam jel neko u iontaktu sa ninom.

Изгубише клинци баскет у Аранђеловцу, ал смо вечерали опак роштиљ у Тополи :) да не гуглам, где је Златник бре?

на Пивари, чим се крене ка Белошевцу са леве стране онде. Нема 5 минута од аутобуске главне.

Ако будем у Кг, обавезно долазим. Стварно бих воло да вас упознам.

да не гуглам, где је Златник бре?

Bila jednom, skorije. Rekoh sebi da nikad više tamo kročit' neću, al' bož vas bih eto čak i otišla. Da upotpunimo doživljaj: treš atmosfera + Vukajlijaši. Šta ćeš bolje.

Ја тамо ишао само кад је окупљање било. Ал' вукајлијаши су стока, немош то да поведеш у "Панораму" на вр' хотела Крагујевац, нама и треба нека шупетина, поштено.

Vole vukajlijaši u dukat, pa to ti je, adžadžadža