Prijava

Jebes mu mater, ne mogu se jebem sovim.

Davno sam ja to igrao i to se secam da sam igrao sa bratom i sestrama kad bi dosli kod mene posto ovako bas i nisam bio u prilici da nadjem mnogo zaljubljenika u tu igru.
Ja imam original karata nekih 200, imam spil jebacki 3 nekrostrave, par change of heartova i jos ogranicenih (postoje karte koje su max 1 po spilu) po 3 kopije i vec mi to godinama stoji u jednoj fijoci. Sto se tice toga preko neta naravno da ne moze da se vara, ali nisam ni znao da moze preko neta (secam se pre par godina sam pokusavao da nadjem i nikako nisam uspeo da nadjem neku verziju koja normalno radi...).

Haze, o kojoj igri pričaš? :)

Pavle, o Yu Gi Oh priča :)

Jesi ti skino ovo bgate?

E, do mudiju, obožavala sam ovu igricu:)
Još da sačekam tri dana kol'ko je još ostalo da se skida...

НЕ СМАРАЈТЕ ЧОЕКА ФЕЈКЕРИ, ЈУ ГИ ЈО ИГРА ЈЕБЕ! ВАШУ "ПРЕРАСЛОСТ" ИСКАЉАВАЈТЕ НА ДРУГИМ ТЕМАМА . ЈЕАБАЧ САМО НАПРЕД, ЈА СТАВИО ДА СЕ СКИДА.

Igra jebe, samo onaj ko je noob i ne sme da igra ce da se proserava. Ajde bre tisina, znate kakav um moras biti da bi igrao ovo? Idite igrajte tablice i to ako vam je ovo previse advanced. !!!

Hoću ja, iako ne znam kako se igra.

Ја сам ставио да се скида, тако да вероватно учествујем :D

Najjači crtani ikad!

I ja metno da se skida.

3 sata jebo ga ti!

Pa kad ti je spor net.

Pa kad neam para...Al dobicu od osiguranja, udario me bus.
Nego ja stavio drzava Belgija.

Vidro, ovo nema veze sa crtanim.

Nema veze koja je drzava, Duce.

Pazte vako. Govna japanska samo misle na pare pa ne mozete nove karte da nabavite ako ne odresite kesu. To i nije lose posto cemo biti ravnopravni, nece svako imati neke ultramegagigatera zajebane karte pa ce da razbija druge. Znaci, oslanjamo se na srecu i inteligenciju. Kad instalirate pitajte sta vam nije jasno.

Кад почињемо?