Prijava

Знам газда, шалим се мало. :)

Previsoki su kriterijumi, sad da bi radio ono sto si mogao da radis kad das 200 djunti moras da budes bogotac! Ali, tvoj je sajt, gazda, radi kako 'oces.

Треба мало можда смањити критеријуме да модови сад не почну сваку солиднију дефку угледних аутора да стављају на насловну.

ja bi stavio neku titulu Vagina - kad autor postane jako dobar. hm?

Zašto svi kukate za tim nekim nebitnim opcijama? Šta imaš od toga da vidiš kome je omiljeno? Šta imaš od pratilaca - da i ti njega pratiš? To bi čak i ukinuo da se vidi. Vidiš samo broj i dosta ti je. Reklame manje-više mo'š sam srediti... jedino to groblje kao. Mada, to bi ostavio samo modovima.

Meni pokazuje 25 da mogu praviti, a ne bih trebao moći, sjebao si nešto direktore.

groblje je jedina vrijedna opcija po meni.
osim pisanja defki....

I u teoriji da neko dodje do krune, sta cemu izmena sadrzaja?
1. Samo moze da se pobenavi, i da upropasti svoj rad (Surovi).
2. Najpriblizniji su Frenki i Chevu, sa po 38 odabranih. A koji ce njima to? Prvi je napustio sajt, drugi je mod.

Daj stavi 1, 3, 5, 10, 15, 20, 25. Bez izmene sadrzaja.

И ја би' укин'о да се виде пратиоци. Гробља што се тиче, да га виде само модови и свако само своје са'рањене дефиниције и можда баш они најбољи аутори - цареви. Ово коме је шта омиљено, то није лоше да се види, мада није ни толико потребно, ал' је занимљиво.

Славко, мислим да имаш могућности онолико колико имаш одабраних из категорије, провери.

Mislim da nemam toliko, imam onaj ordenčić.

odlično brate, Kaizene.

sećam se vremena kad sam želeo da imam kao ktitorsku funkciju mogućnost da vidim ko mi je narokao minuse na najbolje definicije...vidim da je sad ovo nešto slično :)

Mislim da nemam toliko, imam onaj ordenčić.

broj odabranih + 1

Krunu mož da dobije samo Fatal Eror, ako mu odaberu neki poster.

sećam se vremena kad sam želeo da imam kao ktitorsku funkciju mogućnost da vidim ko mi je narokao minuse na najbolje definicije...vidim da je sad ovo nešto slično :)

Šta je od navedenog slično? :)

и можда баш они најбољи аутори - цареви

Ti sa najvise odabranih su Frenki i Che vu koji je vec moderator, tako da mu ta kruna ili sta vec nista ne znaci.

broj odabranih + 1

Ne razumem?

Да ли је ок да ја могу да поставим 9 дефиниција (нисам писо ишта данас) дневно или је нека грешка? Имам значку ваљда... Оно са 5+ обдарених дефиниција, а није преко 10.

ЕДИТ:
Ако је "број дефиниција дневно" = 1 + "број обдарених" ондак се уклапа јер ваљда имам 8 обдарених.

Krunu mož da dobije samo Fatal Eror, ako mu odaberu neki poster.

I sta ce onda? Da menja sadrzaj svoj postera? Vau...

Ne izbacuj neprikazivanje reklama, nemam adblok na fonu, ili u igraonici.